První zápas je na programu v sobotu od 11 hodin v malenovické Lopik Aréně. Druhý souboj se odehraje v neděli na Jihomoravské půdě, případný třetí duel by byl k vidění příští sobotu 22. dubna opět v Malenovicích.

 ,,Soupeř sice bojoval, ale chyběla mu hokejbalová kvalita. Proto jsme měli od začátku do konce v utkání velkou převahu,“ konstatoval po nedělní výhře 6:0 nad tišnovským kolektivem hrající kouč a zároveň obránce Malenovic Martin Novák.

Jeho mužstvo si tak loučení se základní částí užívalo. Skóre zápasu, jenž se hrál v dobré atmosféře a před solidní diváckou kulisou, načal v 7. minutě Hladký. V 10. minutě přidal druhý gól Novák. Také ve druhé třetině domácí pokračovali k navyšování svého náskoku. Mezi sedmnáctou a pětadvacátou minutou se postupně do sítě Čapka trefili Šimíček, dvakrát Skyba a Hladký a bylo to 6:0. Teprve ve třetím dějství se malenovický brankostroj zastavil.

Na utkání bude rád vzpomínat mladý domácí gólman Richard Polišenský, který proti sedmému celku soutěže udržel čisté konto.

 ,,Byli rychlejším a techničtějším mužstvem. Problémy nám nedělal ani přechod do útoku. Hosté nás ohrožovali pouze po střelách z dálky. Navíc jim brzy docházely síly,“ pochvaloval si hokejbalovou pohodu před play off  Martin Novák.      

MALENOVICE – TIŠNOV 6:0 (2:0, 4:0, 0:0)

Branky: Hladký 2, Skyba 2, Novák, Šimíček.

Sestava: Polišenský (Zálešák) – Langer, Kulička, Novák, Vingárek, Březík, Černý – Havlík, Skyba, Šimíček, Hladký, Medřický, Svozil, Košatka, Hruboš, Nohal, Martin Brázdil, Ševčík.