,,Nepovedl se nám nástup do zápasu. Už po šestapadesáti sekundách jsme inkasovali z hokejky Dostála první branku. V 6. minutě přidal Podařil druhý gól Pardubic. Potom jsme se zlepšili a v 17. minutě Kalivoda korigoval stav na 2:1,“ prozradil kouč Malenovic Bohuslav Huťka.

Třetí třetina ovšem patřila opět Východočechům. Ti v ní vedli 3:1. Záhy sice Hruboš snížil skóre na 3:2, závěr utkání ale Čamlíci nezvládli. Mezi 41. a 43. minutou dostali tři branky a v pohodě hrající domácí mužstvo už si výhru pohlídalo.

,,V zápase jsme se nechávali zbytečně vylučovat. Dva góly jsme dostali v oslabení,“ upozornil na špatnou disciplínu svého mužstva Huťka.

V aktuální neúplné prvoligové tabulce je malenovický tým na 6. příčce.

V sérii venkovních duelů budou Čamlíci pokračovat i o příštím víkendu. V sobotu 1. října se představí na půdě Tygrů z Mladé Boleslavi. Tento zápas začíná v 16 hodin. V neděli 2. října budou od 11 hodin hrát na ploše mužstva KOVO Praha.

HBC PARDUBICE B – HBC MALENOVICE 6:2 (2:0, 0:1, 4:1)

Branky Malenovic: Kalivoda, Hruboš.

Malenovice: Opavský – Foltýn, Kalivoda, Lečbych, Rychlík, Vingárek, Zlámal – Jan Brázdil, Martin Brázdil, Havlík, Hradil, Hruboš, Láník, Medřický, Nohál, Ševřík. Trenér: Bohuslav Huťka.