Ševčík dosáhl v závěrečném podniku sezony, jenž měřil 75 kilometrů, času 2:10:15. Druhý skončil Petr Vlček z Poličky, který byl o devatenáct sekund pomalejší. Třetí příčku vybojoval František Kocourek (SK Skivelo Olomouc, 2:14:34).

„V náročném závodu se peloton roztrhal hned záhy po startu a jen Vlček se mnou dlouho udržel. Patnáct kilometrů před cílem jsem však nastoupil a můj největší soupeř na můj atak už nestačil zareagovat,“ líčil Ševčík.

V Hamrech se zviditelnil mezi třicátníky další reprezentant zlínského KCK Libor Homola, který obsadil časem 2:05:14 stříbrnou příčku. Vyhrál František Groulík (SK Prima Polička, 2:04:05), třetí pozici bral Libor Pohanka (KC Brno, 2:99:37). „Těší mě zejména skalp Libora Pohanky,“ pochvaloval si Homola.

Z výsledků ostatních kategorií, muži do 49 let (60 km): 1. Skopal (Toma Olomouc) 1:42:25, 2. Mráz (Uničov) 1:42:50, 3. Kuda (Svitavy) 1:43:50, 4. Bronislav Ševčík (KCK Cykloteam Zlín) 1:50:50. Muži do 59 let (45 km): 1. Trochta (Rýmařov) 1:18:52, 2. Josef Slezák (KCK Cykloteam Zlín) 1:21:48, 3. Mlejnek (Litomyšl) 1:22:31, 9. Jan Pilarčík (KCK Cykloteam Zlín) 1:25:00