Otrokovice – 1. MVIL Ostrava 8:3 (1:0, 4:2, 3:1)

Domácí kolektiv se v utkání dlouho nemohl dostat do tempa. I proto se posledními celku tabulky z Ostravy podařilo na začátku druhé části skóre dokonce ještě vyrovnat na 1:1. Ve dvacáté minutě ovšem Otrokovice během dvou minut vsítili čtyři góly a o dalším bodovém přísunu pro Pantery v soutěži tak bylo rozhodnuto.
„Důsledně bránící severomoravany jsme zlomili až jakmile se nám podařilo zlepšit kombinaci,“ přiznal vůdce otrokovické lavičky Pavel Gofroň.

Branky Otrokovic: Michal Kempa 3, Horník 2, Hrdina 2, Doležel.

Otrokovice – Rožnov pod Radhoštěm 5:1 (1:1, 2:0, 2:0)

Také proti třetímu družstvu soutěže se Otrokovice první třetinu trápily. Od druhého dějství ale domácí zlepšili pohyb a přiodali na důrazu, což otupilo ofenzivní choutky valachů.
„Dařilo se nám získávat míčky v našem obranném pásmu a celek z Rožnova pod Radhoštěm jsme překonávali zejména z brejkových akcí,“ prozradil Pavel Gofroň.

Branky Otrokovic: Michal Kempa, Doležel, Hrdina, Tichý, Graclík.

Sestava: Petr Kempa, Pikna-Tichý, Studený, Ženožička, Baran, Piňos, Michal Kempa, Hrdina, Doležel, Horník, Hlaváč, Graclík.