SSK Future – Otrokovice 11:3 (4:0, 4:0, 3:3)

Ani na půdě vedoucího celku tabulky nepodaly Otrokovice dobrý výkon. Hosté začali zápas bez patřičného nasazení a v 17. minutě prohrávali 4:0. V šestatřicáté minutě to bylo už 8:0. Teprve později se Panteři probudili a po dvou gólech Blizňáka a trefě Hubáčka korigovali stav na 8:3.

Branky však otrokovický tým střílel až v pasáži střetnuté, kdy domácí zkoušeli nové herní varianty a hlavně když Pražané hodně zvolnili tempo. V závěru duelu ale znovu v koncovce vynikal vítězný celek, který nakonec vyprovodil s drtivou porážkou.

„Zápas jsme začali špatně. Soupeř zkušeně využíval našich chyb. Až třetí třetinu jsme zredukovali sestavu, ovšem už bylo pozdě se zápasem něco udělat," rezignovaně po utkání konstatoval kouč Otrokovic Pavel Gofroň.

Branky Otrokovic: Blizňák 2, Hubáček.

Hradec Králové – Otrokovice 2:5 (2:0,0:3,0:2)

V souboji dvou nejslabších týmů soutěže panteři v 9. minutě prohrávali 2:0. Teprve až ve dvaatřicáté minutě poprvé za hosty v zápase skoroval Graclík. Zlom ve střetnutí nastal v 17.minutě druhé třetiny,kdy Hubáček a Blizňák během jednatřiceti sekund otočili stav na 2:3

,,Dlouho jsme předváděli pouze průměrný výkon. Naštěstí v prostřední části se nám utkání podařilo zvrátit. Ve třetím dějství už nám docházely síly, ale podržel náš brankář Provazník,'' oddechl si Pavel Gofroň.

Branky Otrokovic: Graclík,Hubáček,Bliz­ňák,Ondroušek,Če­vela.

Sestava: Pohunek, Provazník-Čevela, Hubáček, Hlaváč, Číž, Trpělka, Adámek, Hrdina, Blizňák, Kopčil, Ondroušek, Vala, Březík, Graclík.