V závěrečném podniku Českého poháru v cross country v Touškově se představilo 20 bikerů. Na Plzeňsku svoje kategorie vyhráli Tomáš Měřínský a Sára Škubalová. Alexandra Pěluchová tam skončila třetí a Matyáš Orsava a Sofie Drongová dojeli na západě Čech čtvrtí.

Otrokovičtí bikeři se zviditelnili také ve Valašském MTB poháru v Zašové na tamní známě trati u sjezdovky ve Veselé.

,,V Zašové zlaté medaile vybojovali Tobiáš Měřínský, Matyáš Orsava, Sára Škubalová. Ze zisku stříbra se radovali Jakub Šimík a Lucie Černá.Třetí místa obsadili Filip Škubal a Veronika Machová. Čtvrtí na Valašsku skončili Tomáš Huťka a Karolína Černá. Pátí tam byli Viktorie Erbanová a Aneta Machová,“ vypočetl předseda klubu Petr Formánek nejpovedenější výsledky v Zašové.

Dva bikeři TUFO CykloZákladna Otrokovice se na začátku října zúčastnili Zlínské 50. V ní v hlavním 46 kilometrů dlouhém závodu v absolutním pořadí ve velmi kvalitní konkurenci skončil Maxim Lakota v čase 1:55:54 dvacátý. V kategorii juniorů Lakota obsadil čtvrté místo.

,,Na kratší 16 kilometrové trati se o velké překvapení postarala Viktorie Erbanová, která vyhrála závod žen,“ upozornil Formánek.