Absolutně nejúspěšnějším byl Martin Klusal, který zvítězil v každém ze svých devíti startů. Velice zdatně mu sekundoval Matěj Zábojník, jenž dominoval ve třech disciplínách a v dalších třech dohmátl druhý. Dvě první místa získal Martin Paseka, po jednom Petra Polišenská, Jan Hubík a Barbora Štachová.

Štafetové zlato na 4×50 metrů polohový závod vybojovalo kvarteto ve složení Martin Škrabal, Karel Šindelek, Jan Slíva a Tomáš Batík.

Ve sbírání stříbrných medailí byla nejpilnější Adéla Honsová, která na druhý stupínek vystoupila celkem pětkrát a přidala i jeden bronz. Čtyřikrát se radovala ze stříbrné medaile Monika Langerová.

I ona svou sbírku vylepšila o jeden bronz. Tři stříbra získaly Polišenská a Štachová. Po jednom druhém místě vyplavali Martin Drbák, Michaela Hrabinová, Jan Hubík a Alena Mrkvičková.

Hubík se navíc blýskl ziskem čtyř třetích míst. Po jednom bronzu vylovilo dalších deset zlínských závodníků. Do konečného výčtu 59 medailových úspěchů přispěly druhými místy rovněž štafety dívek na 4×50 metrů volný způsob a 4×50 metrů polohový závod ve složení Polišenská, Štachová, Honsová a Langerová, a štafeta chlapců v sestavě Klusal, Drbák, Zábojník a Hubík.

„Většina závodníků si zaplavala nové osobní rekordy. Věříme, že nejlepší z nich je znovu překonají i na zimních mistrovstvích svých věkových kategorií," uvedla trenérka nového Zlínského plaveckého oddílu Mariana Polišenská.