Před zápasem se rozloučila s působením ve zlínském žlutomodrém dresu Eva Vyvlečková, která ukončila fotbalovou kariéru.

,,Utkání mělo od začátku do konce jednoznačný průběh. Už v 5. minutě jsme se po trefě Možíšové ujali vedení, ve 25. minutě jsme vedli 4:0. Také ve zbytku střetnutí jsme měli jednoznačnou převahu a úměrně s přibývajícími minutami jsme přidávali do sítě Zbořilové další góly. Vyškov jsme přehrávali kombinací a hráčky proměňovaly šance. Spoustu dalších slibných příležitostí ještě nevyužily. Naše družstvo předvádělo fotbal, jaký umí. Hosté se po celý průběh duelu téměř vůbec nedostali na naši polovinu hřiště. Jednu branku vstřelila z penalty také brankářka Jana Batoušková,“ hodnotil utkání vedoucí zlínského týmu Pavel Sklenář.

Nedařilo se Uherskému Brodu, který prohrál v Prostějově 1:5.

,,Zápas jsme odehráli pouze s jednou hráčkou na střídání. To se projevilo v závěru utkání, kdy hráčkám docházely síly, a Prostějov nás dostával pod tlak. Nicméně v prvním poločase jsme s domácím družstvem drželi krok. Šance se střídaly na obou stranách. Dostali jsme však dva laciné góly. Po přestávce už měly Hanačky převahu a vývoj duelu kontrolovaly. Zmírnit naši porážku mohla zmírnit Kristýna Psotková, která měla dvě slibné příležitosti,“ prozradil uherskobrodský kouč Karel Dolina.

FC ZLÍN – MFK VYŠKOV 18:0 (10:0)

Branky Zlína: Marholtová 4, Možíšová 3, Dorotovičová 3, Bartlová 2, Machů, Batoušková (z penalty), Vyvlečková, Martáková, Žalková, Zichová.

FC Zlín: Batoušková – Zichová, Marholtová, Kalandrová, Hrubá, Machů, Možíšová, Vyvlečková, Bartlová, Žalková, Marholtová. Na střídání: Dorotovičová, Martináková, Hájková, Románková. Trenérka: Pavla Červenková, vedoucí družstva: Pavel Sklenář.

1. SK PROSTĚJOV – ČSK UHERSKÝ BROD 5:1 (3:1)

Branka Uherského Brodu: Adamíková.

Uherský Brod: Prokešová – Kočendová, Andrlíková, Dzuráková, Pospíšilová, Štichová, Mrázková, Adamíková, Šrámková, Pavlíčková, Psotková. Na střídání: Hladišová.. Trenér: Karel Dolina.