MV TEAM UTB Zlín zazářil na MČR ve sportovním aerobiku v Praze

Závodníci MV TEAM Univerzity Tomáše Bati Zlín pod vedením trenérky Moniky Váňové zazářili na říjnovém Mistrovství České republiky ve sportovníkm aerobiku FISAF CZ. V pražské sportovní hale 14 členná výprava ze Zlína vybojovala sedm medailí.

12.10.2018

MV TEAM UTB Zlín zazářil na MČR ve sportovním aerobiku v PrazeFoto: MV TEAM UTB Zlín

Třídenního šampionátu se zúčastnilo 713 závodníků Česka a zároveň byl i kontrolní prověrkou reprezentantů před MS, mezi které patří i zlínští závodnici. Klub měl zastoupení v téměř každé věkové kategorii a odváží si úspěchy z každé z nich.

Juniorské trio Vanda Šimková, Erika Ševců, Anna Macková vybojovalo zlato a holky si z Prahy odváží titul mistryně ČR 2018. Juniorky, které již letos mimo jiné získaly titul mistryň Evropy, slavily jen chvíli a ihned začaly pilně trénovat na nadcházející mistrovství světa v Holandsku, kde touží získat další titul.

V kategorii jednotlivců Vanda Šimková, která momentálně patří mezi juniorskou ženskou špičku v ČR ve sportovním aerobiku, potvrdila svoje přední postavení a na MČR získala vybojovala titul vicemistryně ČR 2018 v individuální kategorii juniorů – žen. Vanda rovněž bude reprezentovat ČR na Mistrovství světa v Holandsku. Bára Krčmářová ve stejné kategorii obsadila skvělé 12. místo.

Dalším úspěšným juniorem je jediný muž výpravy Jáchym Hanák, který spolu s trenérkou Váňovou sestavu vypiloval a stal se vicemistrem ČR pro tento rok. I Jáchym je reprezentantem na nadcházejícím mistrovství světa.

V kategorii kadetů MV Team UTB Zlín vyslal do bojů hned 6 sestav, z toho 4 v individuální kategorii kadet ženy a 2 v kategorii trií. Nejúspěšnějšími kadetkami se staly Veronika Nováková (5. místo) a Zuzana Němcová (6. místo.

Obě kadetské tria se probojovaly do finále, ve kterém posbíraly cenné kovy. Trio „LAMY“ ve složení Alena Březinová, Veronika Nováková a Zuzana Němcová bylo těsně druhé a spolu s juniory MV Team UTB Zlín odjíždí reprezentovat Zlín a ČR na mistrovství světa do Holandska. „Druhé kadetské trio ve složení Sofie Šimková, Tereza Sečkařová a Karolina Knedlová ladnou sestavou zabojovalo a obsadilo krásné třetí místo,“ konstatovala trenérka Monika Váňová. „Nejmladší závodnici klubu se vůbec nenechaly zahanbit a užily si atmosféru šampionátu v kategorii 8-10 let jednotlivci a tria. Všechny tři nominované sestavy v kategorii jednotlivců postoupily do finále, kde nejlepší umístění utrhla Gabča Veselá – 3. místo. Její dvojče Lucie Veselá skončila těsně za ní a Barča Večerková byla šestá. Trio Gabča Veselá, Lucka Veselá a Barča Večerková triumfovalo 1. místem,“ dodala spokojeně Váňová.

„Šampionát byl pro všechny zúčastněné nevšedním zážitkem, setkáním s aerobikovými kamarády a konkurenty z celé ČR a umístění pak krásnou tečkou za celou sezónou 2018,“ dodala zlínská trenérka.

12.10.2018 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Výroba - Výroba Montážní dělník 20 000 Kč Montážní dělníci výrobků a zařízení Montážní dělníci. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 kč, mzda max. 24000 kč. Volných pracovních míst: 3. Poznámka: Požadavky: ŘP a vyučení v oboru strojním nebo , stavebním výhodou, Náplň práce: výroba a montáž střešních světlíků, hliníkových oken a dveří.. Pracoviště: Thermont spol. s r.o., 2. května, č.p. 1574, 763 61 Napajedla. Informace: Jaromír Berger, . Ochrana a ostraha - Ochrana a ostraha Pracovník ostrahy 85 Kč Pracovníci ostrahy, strážní Pracovníci ostrahy. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Turnusové služby, úvazek: . Mzda min. 85 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: Požadavky: příjemné vystupování, trestní bezúhonnost, dobrý zdravotní stav/ práce vhodná i pro OZP/, praxe výhodou není však podmínkou. Certifikát strážného zajistíme! , Pro informování ohledně pracovního místa volat na níže uvedený telefon Po-Pá 8-15 hod. Nechodit na pobočku!. Pracoviště: Bohemia marten plus s.r.o. - zlaté jablko, náměstí Míru, č.p. 174, 760 01 Zlín 1. Informace: Pavla LIEBERTZOVÁ, +420 606 333 112. Zdravotnictví - Zdravotnictví Zdravotní sestra 11 000 Kč Všeobecné sestry s osvědčením Všeobecná sestra s osvědčením nebo bez osvědčení. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 11000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Poskytování ošetřovatelské péče v rodinách klientů., Možnost úpravy mzdy dle dohody.. Pracoviště: "hvězda z.ú." - nzz, středisko domácí a hospicová péče zlín, Zarámí, č.p. 4077, 760 01 Zlín 1. Informace: Eva Přehnalová, +420 602 412 054. Stavebnictví - Stavebnictví Stavební dělník 13 500 Kč Dělníci v oblasti výstavby budov. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 13500 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Náplň práce: výstavba budov - okres Zlín, Zaměstnanec může být vyslán na pracovní cestu. Pracoviště: Epifyt s.r.o. - zlín, 760 01 Zlín 1. Informace: Dušan Mikulášek, +420 602 533 605.

Futsal Zlín. Ilustrační foto.

Futsalisté Zlína zabrali. První výhru urvali s Baníkem Ostrava

Emotivní peklo na fotbale v Nedachlebicích: inzultace, divadlo, výhrůžky

Stolně tenisový zápisník Lubomíra Hotaře

Druhým hracím víkendem pokračovaly ligové stolně tenisové soutěže. V nich se nejvíc dařilo druholigovým mužům Zlína.

Jiří Klement měl v Chřibském maratonu druhou příčku pod kontrolou

David Pelíšek z Fortexu Moravský Beroun a Martina Novotná z pořádajícího Aletického klubu z Kroměříže v sobotu vyhráli 46. ročník Chřibského maratonu.

Basketbalový reparát hotový

Reparát za výpadek z Olomouce je hotový. Prvoligoví basketbalisté Zlína uspěli na palubovce Jihlavy a vyhráli třetí ze čtyř zápasů v nové sezoně.