„Boleslav předvedla svou herní sílu a byla lepším týmem,“ uznal hostující kouč Michal Kvapil. Jeho týmu nevyšly vstupy do první ani závěrečné třetiny. „Navíc jsme trestuhodně zahodili nabídnuté šance, nepomohly nám ani naše špatné přesilovky,“ štve Kvapila.

Panteři sice po první třetině prohrávali v Mladé Boleslavi 1:3, ale Hrabal dal ve 32. minutě hostům naději na bodový zisk. Favorit ale překvapení nepřipustil, když odpor protivníka zlomil na začátku závěrečné části třemi brankami v rozmezí pěti minut. Triumf Středočechů završil Komárek.

Jiří Curney do svých historických záznamů přidal další tři kanadské body za dvě branky a nahrávku. „Otrokovice přijely hlavně dobře bránit a myslím, že se jim to dvě třetiny dařilo. V zápase předvedl výborný výkon hostující gólman Michaljovič. Je také potřeba říct, že soupeř velmi dobře řešil brejkové situace. S výsledkem musíme být hodně spokojení,“ uvedl domácí trenér Petr Novotný.

Panteři se pokusí páteční nezdar odčinit v neděli v Praze, kde se postaví domácí Spartě. Utkání 13. kole začíná v hlavním městě v sedmnáct hodin.

Florbalová Tipsport Superliga, 12. kolo

Technology Florbal Mladá Boleslav - Hu-Fa Panthers Otrokovice 7:2 (3:1, 0:1, 4:0)

Branky a nahrávky: 7. Höffer (Tadeáš Chroust), 8. Bína (Curney), 20. Curney (Tomáš Chroust), 41. Curney (Natov), 43. Tomáš Chroust (Tadeáš Chroust), 45. Tomáš Chroust (Tadeáš Chroust), 53. Komárek (Tomáš Chroust) – 14. Hrabal, 32. Hrabal (Pešat). Rozhodčí: Bališ, Varga. Vyloučení: 4:2. Využití: 1:0. Diváci: 270. Střely na branku: 35:19.

Mladá Boleslav: L. Bauer (Musil) – Novák, Suchánek, Höffer, Zakonov, Krzyžanek – Šebek, Komárek, Tomáš Chroust – Tokoš, Tadeáš Chroust, Bína – Gruber, Korych, Curney – Šlechta, Natov.

Otrokovice: Michaljovič (Majrich) – Szweda, Kostka, Kvapil, Mich. Nagy, Zimmer – Červenka, Haša, Hrabal – Koláčný, Jančík, Gál – Ďuriška, Vykopal, Pšenčík – Zdražil, Volek, Pešat.

Další výsledky 12. kola: Ostrava – Pardubice 7:6, Vítkovice – Bohemians 10:7, Česká Lípa – Hattrick Brno 7:8 po prodloužení, Liberec – Střešovice 9:8 po prodloužení, Královské Vinohrady – Black Angels 7:5.