Domácí v utkání postrádali oporu smečaře Jaroslava Úrubu, chyběl jim také Václav Ščepka, který přestoupil do Přerova. Novou tváří v letošní sezoně v Otrokovicích je Michal Skladaný z Komárova. Hosté střetnutí odehráli bez Jaroslava Sadila.

Domácí tým do prestižního sobotního souboje nastoupil s Ladislavem Bršlicou, Michalem Repkou, Dominikem Poláškem, Radkem Macků, Pavlem Holíkem a Michalem Skladaným. Kroměříž zápas odehrála s Lukášem Bábkem, Karlem Dvorským, Alešem Darebníkem a Markem Vilímkem.

Duel měl od začátku vyrovnaný průběh. Po úvodních soubojích dvojek byl stav 2:0. Poté nečekaně Bršlica s Holíkem a Macků prohráli s Bábkem, Dvorským a Darebníkem a hosté korigovali stav na 1:2. V následujícím singlu Skladaný podlehl Bábkovi a Hanáci srovnali stav na 2:2. Otrokovice se potom ještě jednou dostaly do vedení na 3:2.

Závěrečné partie dvojic, když Bršlica s Repkou se střídajícím Holíkem podlehli Darebníkovi s Dvorským a Skladaný s Poláškem nestačili na Vilímka s Bábkem, patřily hostům a konečná výhra tak putovala do Kroměříže.

,,Hanáci lépe zvládali koncovky vyrovnaných setů. Klíčová pro úspěch Kroměříže byla také větší nohejbalová kvalita hostů,“ uznal otrokovický smečař Ladislav Bršlica.

V neúplné tabulce po 2. kole jsou na čele Bučovice, před Kroměříží, třetí je Prštné, čtvrté Otrokovice a páté béčko Vsetína.

JISKRA OTROKOVICE – BAJDA KROMĚŘÍŽ 3:4 (6:11)

Body Otrokovice: Bršlica – Repka 1, Skladaný – Polášek 1, Bršlica – Macků – Polášek 1.

Kroměříž: Bábek – Dvorský – Darebník 1, Darebník – Dvorský 1, Bábek – Vilímek 1, Bábek 1.

DALŠÍ VÝSLEDKY 2. KOLA:

Austin Vsetín B – Sokol Bučovice 1:6 (3:13), KST Vlčnov – Sokol Zlín-Prštné 1:6 (2:13).

PROGRAM 3. KOLA:

Sobota 25. května:

Bajda Kroměříž – Austin Vsetín B (9), Sokol Zlín-Prštné – Jiskra Otrokovice (9), Sokol Bučovice – KSK Vlčnov (9).