,,Jak je u vsetínské rezervy zvykem, tak k nám přijela s velmi mladým týmem. Za Valachy hrál také zkušený Patrik Bartoň,“ upozornil otrokovický smečař Ladislav Bršlica.

Domácí, přestože jim chyběla jejich největší opora Jaroslav Úruba, vývoj zápasu kontrolovali. Do utkání vstoupili rázně a první set dovolili hostům až v singlu, kdy už vedli 3:0. Ani tento získaný set ovšem Vsetínu příliš nepomohl. Nováček v letošní sestavě Otrokovic Michal Skladaný průběh singlu otočil a tím na domácí konto připsal čtvrtý bod.

Přesto Valaši ucítili šanci a v následujícím duelu trojic, kdy trojka Bartoň, Ševčík s Koželuhou porazili matadory Bršlicu s Holíkem a Macků, hosté korigovali stav na 4:1.

V závěrečných soubojích dvojic se ale všechno vrátilo do starých kolejí a zbývající dva body putovaly na konto Otrokovic.

,,Vsetínští mladíci ukázali, že za Sirákovem roste další talentovaná generace. Na zkušenější a fyzicky zdatnější domácí družstvo to však nestačilo. O naší výhře rozhodl především důraz a přesnější útok. Utkání ale bylo vyrovnanější, než napovídá konečný výsledek,“ tvrdí Ladislav Bršlica.

JISKRA OTROKOVICE – AUSTIN VSETÍN B 6:1 (12:3)

Body Otrokovice: Bršlica – Polášek 2, Skladaný – Holík (Macků) 2, Bršlica – Polášek – Macků 1, Skladaný 1.

Vsetín B: Bartoň – Ševčík – Koželuha 1.