„Dominik prošel od motokár přes Opel Adam Cup a Peugeot Rally Cup s R-dvojkou tou nejlepší možnou průpravou pro rally. Když díky souhře mnoha příznivých okolností odstartoval tým ACA ŠKODA Vančík Motorsport, nebyl jsem si jistý, jestli jsme to neuspěchali. Moje obavy se naštěstí nepotvrdily. Dominik plní vše na sto procent. Toho si nesmírně vážím a věřím, že to může dotáhnout opravdu daleko,“ vnímá šŠéf týmu Jaroslav Vančík, sám bývalý jezdec rally.

„Výkonnostní laťku si dosavadními výsledky nastavil docela vysoko. Nicméně v Hustopečích se zase nebudeme honit za nějakým senzačním výsledkem za cenu rizika. Hlavně chceme předvést důstojný a vyvážený výkon celého týmu. Na přeskakování latěk je pořád ještě čas,“ brzdí přehnané nadšení šéf zlínské stáje.

Dominik odstartuje do hustopečské rally s novým spolujezdcem Jiřím Hovorkou, který střídá na horkém sedadle Dannyho Perseina. „Chceme náš program poněkud proměnit, zintenzivnit přípravu a možná se objevit i na dosud neplánovaných podnicích. Proto jsme se s Dannym dohodli na jiné formě spolupráce a od Hustopečí pojedu s Jirkou,“ vysvětlil hlavní důvody změny Stříteský.

„I když výsledky v prvních dvou závodech byly nad očekávání, zůstáváme nohama na zemi a k Hustopečím přistupujeme s respektem. Profily rychlostních zkoušek jsou odlišné oproti uplynulým dvěma závodům a je potřeba neusnout na vavřínech. Pokračujeme podle pravidel, které jsme si s Jardou nastavili a věřím, že je to ta správná cesta,“ je optimistou soutěžák z Valašska.