V prvním duelu porazili Orli družstvo Statoru 9:3. Ve slušně hraném zápase měli vítězové utkání pod kontrolou. V 39. minutě vedli už 8:0. Stator začal skóre korigovat, až když Orli polevili nasazení.

Ještě vyšším rozdílem 20:3 pokořili Orli z Malenovic domácí dorostenecký výběr. V tomto střetnutí si vylepšil svoji produktivitu Radim Jurášek, který vsítil pět branek a na další tři góly nahrál. Mladík Radim Vingárek si svoji osobní bilanci vylepšil šesti kanadskými body. Aktuálně má soutěž přestávku. Malenovická liga bude pokračovat o víkendu 4. a 5. února.

Přehled výsledků – dohrávka 3. kola: Orel Malenovice – Malenovice dorost 20:3 (Jurášek 5, Vingárek 4, Zikmund 4, Fryšták 3, Šabacký, Sedláček, Kulička, Černý-Foltýn, Hruboš, Vavruška).

Dohrávka 11. kola: Stator – Orel Malenovice 3:9 (Figuli, Král, Večeřa-Šabacký 3, Staroba 2, Jurášek, Vingárek, Fryšták, Zikmund).

1. Tigers 8 0 1 1 1 56:16 26
2. Orel 6 1 0 0 3 67:30 20
3. Rivermen 6 0 1 0 1 43:27 19
4. HC 94 5 1 0 0 4 54:56 17
5. HK Otrokovice 5 0 0 0 5 62:60 15
6. Rangers 4 1 0 0 3 66:63 14
7. Kroměříž 4 0 0 1 6 36:47 13
8. Stator 4 0 0 0 7 61:57 12