OTROKOVICE – VÍTKOVICE B 4:4 (2:0, 2:3, 0:1)

Cenná plichta proti hlavnímu favoritovi I. ligy se pro domácí začala rodit už v první třetině, kdy pantherky poslaly do vedení 2:0 Hyánková a Schmidtová. Vítkovice ovšem ve druhé části skóre otočily na 2:3, aby v poslední minutě této pasáže zápasu Urbanová a znovu Schmidtová během osmi sekund dvěma góly opět poslaly otrokovický tým do jednobrankového náskoku. Osmapadesát sekund před koncem utkání však vítkovická Žižlavská vyrovnala stav na 4:4. „Škoda, že se nám ve druhé třetině příliš nedařilo v defenzivě, jinak jsme mohly silné družstvo Vítkovic možná dokonce i porazit,“ litovala hrající trenérka domácích Ivana Staňková. Branky Otrokovic: Schmidtová 2, Hyánková, Urbanová.

OTROKOVICE – FBK ORLICKO-TŘEBOVSKO 3:2 (1:0, 1:0, 1:2)

Otrokovice měly s nováčkem soutěže těžkou práci. Domácí kolektiv sice vedl 2:0 a 3:1, ovšem hosté neustále hrozili nebezpečnými útočnými výpady. „I bez Mahdalové a Plškové jsme duel zvládly. Celek z východu republiky sice dobře bránil, my jsme ho však překonávali dobrým pohybem,“ chválila Ivana Staňková. Branky Otrokovic: Urbanová 2, Hyánková. Sestava: Aneta Dovrtělová – Kamenářová, Staňková, Parmová, Polášková, Urbanová, Schmidtová, Hyánková, Zvonková, Veronika Dovrtělová, Javoříková, Janošíková.