Ve 3. kole otrokovický kolektiv uhrál plichtu 4:4 se záložním celkem Hattricku Brno. ,,Zápas se třetím celkem tabulky jsme začali aktivně a dlouho jsme soupeři nedovolili dostat se do šancí. Naši převahu jsme v první třetině také zúročili ve dvoubrankový náskok a ten jsme ve druhé části navýšili až ve vedení na 4:1. Brno však po sporném momentu a nepotrestaném faulu na Gougelu čtrnáct sekund před koncem duelu při power play srovnalo Koutníkem stav na 4:4," zlobil se ještě dlouho po střetnutí forvard Otrokovic Dominik Vyoral.

Ve 4. kole jeho družstvo padlo s béčkem brněnského Gulliversu 5:6. ,,Zápas se hrál tři hodiny po prvním utkání a někteří naši hráči v něm nestačili strávit smažený sýr, který poodvědvali mezi oběma souboji. Proti průměrnému protivníkovi nám chyběla energie a do pořádného tempa jsme se dostali až v závěrečném dějství, až když jsme prohrávali 3:6. Na zisk dalšího alespoň bodu to už ale nestačilo," mrzel zbytečně ztracené utkání Vyorala.

Výsledky 3. a 4. kola Regionální ligy: HATTRICK BRNO B – OTROKOVICE B21 4:4 (0:1, 1:2, 3:0). Branky Otrokovic B21: Obdržálek, Gougela, Seidl, Podhajský. SOKOL BRNO GULLIVERS B – OTROKOVICE B 6:5 (5:2, 0:1, 1:2). Branky Otrokovic B21: Surmař 2, Baran, Gougela, Horník. Sestava: Stašek – Tomeček, Roth, Horník, Gougela, Podhajský, Baran, Kopčil, Surmař, Obdržálek, Vyoral, Seidl.

(hot)