Otrokovičtí futsalisté dominovaly po celý zápas

Otrokovice - Futsalisté AFK Bystřice měli v otrokovické sportovní hale šťastný den. Poslední Victorii Kroměříž nadělili pětigólovou porážku a šest gólů nastříleli do branky Matrixu Prostějov. Posunuli se tak na první místo.

31.1.2008

Vokno Kroměříž v akci.Foto: DENÍK/Petr Fojtík

SK BURE Hulín – Hrnek Kojetín 1:4 (0:2)

Po chybách v obraně a malém důrazu v osobních soubojích prohrál oslabený Hulín své první utkání. Šance Bure zlikvidoval gólman Kojetína.

Branka Hulína: 22. A. Tabara.

Hulín: Pospíšil, Zavadil, A. Tabara, Spáčil, P. Tabara, Burda, Jurášek.

SK Speed Otrokovice – Ekosolaris Kroměříž 0:3 (0:0)

Kroměřížský tým podal v obraně bezchybný výkon a svůj těsný náskok potvrdil v závěrečných sedmi minutách.

Branky: 23. a 26. Vojtášek, 18. Kvasnička.

Kroměříž: Maceja, Kolman, Sehnal, Kvasnička, Bubla, Menšík, Vojtášek, Pospíšil.

U Hanuša Bystřice p. H. – SK Speed Otrokovice 1:10 (1:4)

Pořádný příděl branek si ze zápasu odnesli bystřičtí hráči. Tým nenastoupil kompletní. Chyběl především brankář Neradil. Otrokovice dominovaly po celý zápas.

Branka Bystřice p. H.: 11. Olša.

Bystřice p. H.: Rybka, Kalous, Kostov, Olša, Symerský, Šíp, Valoušek, Josinek, Bouchalík.

Ekosolaris Kroměříž – SK BURE Hulín 2:2 (1:0)

Od prvních minut se hrál útočný futsal. Ekosolaris poslal do vedení v 9. minutě po standardní situaci Pospíšil. Náskok udržela Kroměříž až do 24. minuty, kdy Bure dvěma góly stav otočilo. Bod za remízu nakonec zařídil pro Kroměříž v poslední minutě Sehnal.

Branky: 9. Pospíšil, 29. Sehnal – 24. Burda, 25. Spáčil.

Kroměříž: Maceja, Kolman, Sehnal, Kvasnička, Menšík, Bubla, Vojtášek, Pospíšil.

Hulín: Pospíšil, Zavadil, P. Tabara, A. Tabara, Spáčil, Burda, Jurášek.

LIHOVAR Kojetín – Ekosolaris Kroměříž 3:2 (2:1)

Ekosolaris zlomily dvě rychlé branky v prvních čtyřech minutách. Ztrátu už po přestávce nedokázal dotáhnout.

Branky Kroměříže: 13. Kolman, 29. Bubla.

Kroměříž: Vrtěl, Kolman, Sehnal, Kvasnička, Menšík, Bubla, Vojtášek, Pospíšil.

SK BURE Hulín – U Hanuša Bystřice p. H. 0:0

Netradiční bezbrankový výsledek přineslo okresní derby. Na obou týmech bylo vidět, že už neměly dostatek sil. Oba celky se snažily především neinkasovat a dopředu se tlačily jen ojediněle.

Hulín: Pospíšil, Zavadil, P. Tabara, A. Tabara, Spáčil, Burda, Jurášek, Barták.

Bystřice p. H.: Rybka, Kalous, Kostov, Symerský, Valoušek, Josinek, Bouchalík, Šíp.

AFK Bystřice p. H. – Vokno Kroměříž B 5:0 – kontumačně

Hráči Kroměříže se k utkání nedostavili.

Indiana Plumlov – F. C. VICTORIA Kroměříž 0:3 (0:0)

Victoria dokázala zvítězit zásluhou tří vstřelených branek v posledních sedmi minutách.

Branky: 23. a 29. Bačinský, 28. Jirásek.

Kroměříž: Ginter, Běťák, Haloda, Bačinský, Jirásek.

F. C. VICTORIA Kroměříž – AFK Bystřice p. H. 0:5 (0:2)

Bystřice vstřelila během minuty dvě branky a další tři přidala ve druhém poločase. Kroměříž nedokázala korigovat ani z jasných šancí.

Branky: 4. a 27. Zakopal, 4. a 22. Hošťálek, 29. Štefek.

Kroměříž: Ginter, Indrák, Bačinský, Haloda, Běťák, Jirásek.

Bystřice p. H.: Vild, Janoš, Charuza, Štefek, Zakopal, Zavadil, Zapletal, Hošťálek.

Vokno Kroměříž B – FC Relax Prostějov 0:6 (0:4)

Relax podal velmi kvalitní výkon, se kterým by se určitě neztratil ani v celostátní lize. Hráči Vokna se dostavili k zápasu jen deset minut před jeho začátkem.

Kroměříž B: J. Podehradský, Spáčil, Kalina, Vyplel, Schlehr, Dohnal, Chmela, L. Podehradský.

FC Relax Prostějov – F. C. VICTORIA Kroměříž – nehráno

Oslabený celek Victorie pro malý počet hráčů k zápasu nenastoupil.

AFK Bystřice p. H. – FC MATRIX Prostějov 6:2 (2:0)

Také ve druhém utkání si Bystřice snadno poradila se svým soupeřem a na závěrečném turnaji bude bojovat s Relaxem o konečné prvenství po základní části.

Branky Bystřice: 2., 26. a 28. Malík, 8. a 17. Zakopal, 29. Dostál.

Bystřice p. H.: Janoš, Malík, Hošťálek, Zapletal, Štefek, Charuza, Zavadil, Zakopal, Vild, Dostál.

Indiana Plumlov – Vokno Kroměříž B 5:4 (4:1)

Na hráčích z Kroměříže se už projevila únava. Zápas nezačali šťastně a po hrubých individuálních chybách prohrávali 1:4. Rezerva Vokna dokázala výsledek upravit až v závěru utkání. „Chtěl bych poděkovat všem hráčům, kteří za den odehráli čtyři utkání.

Dvě v celostátní a dvě v krajské lize. Ve druhém poločase jsme podali nejlepší výkon ze všech čtyř duelů,“ dodal šéf kroměřížského klubu David Kalina.
Branky Kroměříže B: 27. a 28. Schlehr, 12. Dohnal, 19. Chmela.

Kroměříž B: J. Podehradský, L. Podehradský, Kalina, Vyplel, Schlehr, Dohnal, Chmela, Spáčil.

Střelci:

18 – Voráč (FC Relax Prostějov)

17 – Zakopal (AFK Bystřice p. H.)

16 – Mršťák (SK BURE Hulín)

15 – Huťka (SK BURE Hulín), Jordánek (SK Speed Otrokovice), Kiška (FC Relax Prostějov)

14 – Spáčil (FC Relax Prostějov) a Šubík (Hrnek Kojetín)

12 – Hošťálek (AFK Bystřice p. H.) a Mazouch (FC MATRIX Prostějov)

Autor: Libor Kopčil

31.1.2008 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Bankovnictví a finanční služby - Bankovnictví a finanční služby Účetní 15 000 Kč

Účetní všeobecní Účetní. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 15000 kč, mzda max. 30000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Požadavky: VŠ/SŠ vzdělání, znalost účetnictví., Náplň práce: vedení účetnictví, vedení daňové evidence. , POZN: Strukturované životopisy zasílejte e-mailem: lzezulkova@seznam.cz. Pracoviště: L + j servis s.r.o. - provozovna, Cyrilometodějská, č.p. 947, 766 01 Valašské Klobouky. Informace: Ludmila Zezulková, +420 577 321 487.

Gastronomie - Gastronomie Kuchař/pizzař 35 000 Kč

Kuchaři (kromě šéfkuchařů) Šéfkuchaři / Kuchaři. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 35000 kč, mzda max. 40000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Do provozovny restaurace přijmeme osobu na pozici šéfkuchař/kuchařka, Požadavky a náplň práce: nutná praxe a samostatnost!, Náplň práce: práce s grilem, příprava hotových jídel, tvorba denního menu, zajištění chodu kuchyně. Pracoviště: Magdaléna šestáková - malenovice, Fügnerova, č.p. 309, 763 02 Zlín 4. Informace: Magdaléna Šestáková, +420 775 869 822.

Zemědělství, lesnictví a vodní hospodářství - Zemědělství, lesnictví a vodní hospodářství 25 000 Kč

Chovatelé hospodářských zvířat (kromě drůbeže) Krmiči. Požadované vzdělání: nižší střední odborné. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 25000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Požadavky:. Pracoviště: Zemědělské družstvo olšava, 763 23 Dolní Lhota u Luhačovic. Informace: Věra Saňáková, +420 739 573 516.

Doprava a logistika - Doprava a logistika Řidič nákladního automobilu 26 000 Kč

Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) Řidič nákladního automobilu. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 26000 kč, mzda max. 27000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Nabízíme stálou práci ve stabilní společnosti. Jednosměnný provoz.Víkendy volné. Nejedná se o kamionovou dopravu rozvoz pouze po moravských regionech.Požadované znalosti a zkušenostiřidičský průkaz sk. C platné psychotesty,potravinářský průkaz,práce s hydraulickou plošinou a paletovým vozíkem, zákládní znalosti o údržbě nákladních vozidel,samostatnost, spolehlivost. Pracoviště: Dlc napajedla, a. s. - sídlo, Kvítkovická, č.p. 1533, 763 61 Napajedla. Informace: Lucie Zetíková, +420 702 036 157.

Adnan Džafić
2

Trenér Bílek mě na hrot dávat nebude, myslí si Džafić

Videosouhrn 13.–15. července 2018

Školní spoj ve stromě a kosení jako české tchai-ťchi: zhlédněte videa víkendu

Cyklistu Ťoupalíka dělilo od medaile na ME pouhých osm sekund

Pouhých osm sekund scházelo českému reprezentantovi Adamu Ťoupalíkovi k zisku medaile na mistrovství Evropy v silniční cyklistice závodníků do třiadvaceti let v závodě s hromadným startem, který se v neděli odpoledne uskutečnil ve Zlíně.

Triumf po dvaceti letech. Francouzi přestříleli Chorvaty a jsou mistry světa

Dokázali to. Dva roky po neúspěšném finále mistrovství Evropy se francouzská parta probila k úspěchu. Tým Didiera Deschampse potvrdil v gólově bohatém finále roli papírového favorita a Chorvatsko porazil 4:2. Jejich výhra se však neobešla bez kontroverzí.

Vesměs samí metalisté či rockeři oděni do černé. Mezi nimi se v krásných bílých šatech a černých teniskách na nohou sympatická černovláska Iveta Svobodová z Ústecka nad Orlicí vyjímala.