„Je načase ukázat našim fanouškům premiérovou domácí výhru v play off, nejlépe hned dvě. Pevně věřím, že samy výkony a výhra v Praze fanoušky pozvaly na víkendové dvojutkání," konstatoval manažer otrokovických florbalistů Petr Hrabec.

Třetí duel série hrané na čtyři vítězství (nyní 1:1) se hraje v sobotu od 20 hodin, další o den později od 18.30. „Čas zejména pro děti a mládež není ideální, ale coby nájemci se musíme přizpůsobit provozu haly," pokrčil rameny manažer, který i přesto věří ve vyprodané ochozy a skvělou atmosféru.

„Vstupné nezdražujeme, zůstává 40 korun, přičemž majitelé permanentek stejně jako mládež do 15 let mají vstup zdarma," upřesnil.

Podle posledních informací by Pražané na rozdíl od domácích neměli přijet v nejsilnější sestavě. „Nám bude jistě chybět Spáčil, který si před odjezdem na tréninku zlomil ruku. Všichni další včetně trenéra Folty už budou na střídačce," potvrdil manažer, který na rozdíl od Pražanů neskrývá skutečný zdravotní stav týmu.

„Soupeř rozesílá tiskové zprávy, jak je v pohodě, přitom moc dobře víme o zlomeninách a jiných zdravotních problémech hráčů, které jen týden klidu nevyřeší," směje se nad politikou Chodova Hrabec.

Podle všeho by tak v Otrokovicích neměli nastoupit Pražák, Barák nebo Sýkora. „Velký otazník visí i nad jejich špílmachrem Jendrišákem, který byl o víkendu na antibiotikách. Na něm roste i padá výkon soupeře," potvrdil manažer.