Během dvou třetin dokázali trefami Ťopka, nové slovenské posily Matejky a Lukáše Petříka vyrovnat nepříznivý stav 0:3. Poté v páté minutě prodloužení poslal Petřík svým druhým gólem Pantery do semifinále!

„Trošku vlažným přístupem v první třetině jsme si zkomplikovali celý zápas. Brno nás trestalo po našich hloupých chybách. Ve druhé třetině jsme ale přidali ve všech směrech a nakonec vyhráli,“ pochvaloval si domácí kouč Jan Holovka.

PANTHERS OTROKOVICE – BULLDOGS BRNO 5:4p (0:3; 2:1; 2:0; 1:0)

Branky: 21. Ťopek (Vaněk), 34. Matějka, 49. Petřík (Kaňařík), 53. Nagy, 65. Petřík – 13. Ondráček, 18. Koutný, 18. Mendrek, 40. Jeski; rozhodčí: Martin Kotala – Pavel Hála; vyloučení: 2:1. Využití: 0:0; diváků: 248.

Habrman (Krkoška J.) – Bláha, Sovják, Vaněk, Valčík, Koňařík, Ťopek, Matejka, Večeřa, Uhrinovský, Ručka, Klapita, Nagy, Krkoška M., Kořený, Kostka, Petřík, Hradil, Mikeška. Trenér: J. Holovka.

V sobotním vydání Zlínského deníku přineseme další informace.