Panteři poprvé vyhráli a už nejsou poslední

Otrokovice – Čekání je u konce. Na premiérové vítězství ve včerejším 11. kole dosáhli extraligoví florbalisté Otrokovic a opustili poslední místo. V derby nakonec udolali Brno, když o rozdílovou branku se ve třetí minutě nastavení postarali v přesilové hře sourozenci Nagyové – přihrávku obránce Michala zužitkoval nejlepší střelec Panterů Martin.

23.11.2014

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Jan Karásek

Domácí byli velmi blízko všem tří bodům, ale hosté si vynutili prodloužení sedm vteřin před koncem řádné hrací doby.

PANTHERS OTROKOVICE – BRNO 5:4 po prodl. (0:1, 1:0, 3:3 – 1:0)

Branky a nahrávky: 22. Kořený (Večeřa), 46. Sovják (Večeřa), 58. Večeřa (Sovják), 59. Kostka (Kořený), 63. Martin Nagy (Michal Nagy) – 6. Juhaňák (Bauer), 51. vlastní Kořený, 53. Fuchs (Ondráček), 60. Koutný Jiří (Jakůbek). Panthers: Jurčík– Michal Nagy, Spáčil, Zach, Kořený, Kováč – Kostka, Petřík, Martin Nagy, Uhrinovský, Večeřa, Sovják, Bouška, Blizňák, Graclík, Hrdina, Vyoral.

DALŠÍ VÝSLEDKY: Pardubice - Vítkovice 3:4 pr., Ostrava –Liberec 6:9, Bohemians –Královské Vinohrady 7:6, Střešovice –Chodov 6:2.

23.11.2014 VSTUP DO DISKUSE

Fotbalisté Zlína (ve žlutém) v nedělním 11. kole  doma nečekaně vysoko podlehli Mladé Boleslavi 1:5.
11

Ševci inkasovali tři góly za sedm minut. S Mladou Boleslaví prohráli 1:5

Zlínští hokejisté (v modrém) v 16. kole extraligy doma hostili Liberec. Na snímku brankář Kašík

Kašík v euforii: Neskutečné. Straší nás minulé roky

Hokejisté Zlína předvedli další famózní finiš a zdolali Liberec

Další obrat dokonán! Hokejisté Aukro Berani Zlín dokázali dotáhnout další obrat. Tentokrát po dvou slepených gólech během 42 vteřin Liberec vedl 2:0. Jenže beranům stačily poslední dvě a půl minuty, aby vyrovnali na 2:2 Lotyši Robertsem Bukartsem a Ralfsem Freibergsem.

NEPŘEHLÉDNĚTE: Výsledky voleb ze všech obcí v našem okrese

Emocemi a překvapeními nabitý volební víkend přinesl spoustu zajímavých změn, výsledků a reakcí. Tištěný pondělní Deník jich bude plný.

Alena Gajdůšková: Radost mi kazí neúspěch, chci bojovat za pacienty

S rozporuplnými pocity se vrací do vrcholové politiky Alena Gajdůšková z ČSSD. „Z výsledků sociální demokracie jsem smutná a nešťastná. V kraji máme jediný mandát a získala jsem ho já. To je pro mě velice rozporuplné. I vůči Antonínu Seďovi, kterého takto ve sněmovně střídám a který byl vždycky slušným politikem,“ říká Gajdůšková.