Svěřenci Karla Ťopka na půdě osmého týmu soutěže začali výborně, na konci 6. minuty se prosadil Vykopal. Domácí sice v polovině dějství vyrovnali, Panteři však téměř přesně po 20 minutách udeřili podruhé a vedli 2:1.

Od té doby ale následovala smršť domácích. V rozmezí 27. a 40. minuty se prosadili hned pětkrát, čímž si tak vypracovali jednoznačné vedení 6:2.Black Angels se s rozdílem čtyř branek neuspokojili a svému soupeři na cestu zabalili další tři úspěšně provedené trefy.

Otrokovičtí v utkání ještě jednou snížili, za stavu 2:7 domácího brankáře překonal Anis.

Panteři své poslední utkání v základní části odehrají příští neděli, kdy přivítají první Mladou Boleslav.

Black Angels – Panthers Otrokovice 9:3 (1:1, 5:1, 3:1)

Branky a nahrávky: 11. Hněvkovský (Hromada), 27. Novotný, 27. Ludvík (Renčín), 32. Renčín (Ma. Boček), 38. Ma. Boček (Ja. Boček), 40. Ja. Boček (Ma. Boček), 42. Ja. Boček (Renčín), 47. Kopecký (Obuškevič), 49. Hněvkovský (Kopecký) – 6. Vykopal (Červenka), 26. Sovják (Zapletal), 43. AnisOtrokovice: Majrich (41. Kubíček) – Szweda, Michal Nagy, Kvapil, Pšenčík – Koláčný, P. Kopecký, Červenka – Sovják, Šmajda, Zapletal – Gál, Hrtús, Vykopal – Petřík, Hrabal, Nehila – Anis, Lapinš.