UHERSKÉ HRADIŠTĚ – OTROKOVICE 4:3 (0:0, 0:1, 4:2)

Otrokovice dlouho držely naději na body. Panterky se v šesté minutě druhé části po trefě Kyliánové ujaly vedení 1:0, zlom ve střetnutí ale nastal v průběhu třetí třetiny, kdy nadšeně bojující mladé družstvo Uherského Hradiště otočilo stav na 4:2. Gól Schmidtové tři minuty před koncem zápasu už jenom zmírnil otrokovickou porážku.

„O osudu duelu rozhodla přesnější koncovka domácích. Zatímco Uherské Hradiště bylo při střelbě produktivnější, nám se nedařilo proměňovat spoustu vyložených šancí,“ konstatovala zklamaná obránkyně poraženého celku Lucie Kamenářová.

Branky Otrokovic: Kyliánová, Zvonková, Schmidtová.

ALIGATORS MOUTNICE – OTROKOVICE 8:3 (2:2, 3:1, 3:0)

Ani druhý souboj se Panterkám nepovedl. Otrokovice sice po gólu Zvonkové vedly a poté se jim podařilo ještě srovnat na 2:2, ovšem ve zbytku utkání už hostující tým jenom korigoval stav na 3:5.

„Soupeřky vynikaly rychlým přechodem do útoku. Nám naopak vázla souhra. Navíc gólmanka Polanská byla nucená zápas odchytat se svalovým zraněním,“ řekla Kamenářová.

Branky Otrokovic: Zvonková, Hyánková, Schmidtová.

Sestava Otrokovic: Polanská – Zvonková, Urbanová, Hyánková, Kramná, Kyliánová, Veronika Dovrtělová, Polášková, Schmidtová, Kamenářová, Broklová. ⋌ (hot)