Teď chce s mužstvem urvat všechny tři, ale podotýká, že mise to nebude snadná. „Sparta je nepříjemný soupeř. Hráči jsou sice mladí, ale tým je sehraný, protože je spolu dlouho. Musíme vycházet ze zajištěné obrany, být zodpovědní a proměňovat útočné akce," nabádá 22letý forvard.

V obranné činnosti se tým snaží zlepšovat při blokování střel. Za tím účelem na tréninku zavedl i zajímavý mentální návyk.

„Když někdo dobře zablokuje míček, celá střídačka se zaraduje, jako když dáme gól. Nahecujeme se tak. Brácha (obránce Michal Nagy – pozn. red.) si toho všiml na Czech Openu u švédských mužstev. Nejdřív jsme se tomu smáli, ale nakonec se to přeneslo na trénink," líčil s úsměvem Martin Nagy.

Následně se pobavil ještě víc, to když padla otázka, kdy staršímu sourozenci uvaří večeři kvůli prohrané sázce z minulé sezony.

„Už jsem to měl nachystané, jenže nějak jsem byl rozlítaný a nepotkali jsme se. Ale neschovávám se, bavili jsme se o tom," dušoval se florbalista se čtyřmi kanadskými body po třech utkáních.