„Nyní si musím ještě nějaký čas dát nedobrovolně od tenisové rakety pauzu, ovšem už se moc těším na návrat. Jsem odhodlána udělat pro další úspěchy a vavříny maximum,“ slíbila nejen sobě, ale i ve Zlíně svým fanouškům 28letá rodačka z Prahy, které před rokem patřila 40. příčka žebříčku WTA.

Ve své dosavadní kariéře na okruhu WTA Tour vyhrála Martincová jeden turnaj ve čtyřhře. V rámci okruhu ITF získala čtyři tituly ve dvouhře.

Tenistka Barbora Krejčíková přijela po posledním úspěchu na US Open přijela ve čtvrtek do Zlína ukázat své grandslamové trofeje a odvést si nový sponzorský vůz.
Tenistka Krejčíková dovezla do Zlína trofeje a odvezla si nový vůz! Jaký?

Snad i proto si ze Zlína odvezla sponzorský vůz – velký a luxusní Land Rover Defender 90. „Je to pěkné auto, ve kterém se parádně jezdí. Moc ráda řídím, dokážu při tom i relaxovat hlavu,“ přiznala Martincová.

„Moc rádi podporujeme úspěšné české sportovce, proto jsme vsadili na Terezku. Věřím, že jí pomůžeme k cestě vzhůru,“ poznamenal skromně majitel Roko Motor Zlín Bronislav Janda, jenž už několik let podobně spolupracuje i s houslistou Pavlem Šporclem.

Součástí čtvrteční akce byl 13. ročník amatérského tenisového turnaje ve čtyřhře Roko-motor, který sympatická tenistka z hlavního města sama zahájila i předala nejlepším poháry a ceny. Z prvenství se nakonec radovala dvojice otec a syn - Přemyslové Horovi. „Byl to silný okamžik. Každý den vám totiž trofej nepředává úspěšná světová tenistka, navíc jsme od ní dostali raketu s věnováním,“ přiznali oba šťastní vítězové.