Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Přehled výsledků mládežníků

Zlínský kraj - FAKTA A VÝSLEDKY mládežníků

31.1.2012
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: Miroslav Čech

BASKETBAL

Liga juniorů, sk. B – 15. a 16. kolo:

Proton Zlín – Valašské Meziříčí 50:75, Prostějov – Nový Jičín 80:82, Kyjov – Karviná 92:65, Slavia MBA Kroměříž – Havířov 68:60, Opava – Pardubice 84:66, Prostějov – Valašské Meziříčí 50:63, Proton Zlín – Nový Jičín 67:84, Slavia MBA Kroměříž – Karviná 79:52, Kyjov – Havířov 66:60, Opava – Žďár nad Sázavou 93:57.

1. Nový Jičín 16 14 2 1277:1025 30
2. Valašské Meziříčí 16 12 4 1127:1073 28
3. Opava 16 11 5 1286:1011 27
4. Kyjov 16 11 5 1067:1057 27
5. Prostějov 16 10 6 1182:1043 26
6. Havířov 16 8 8 1110:1108 24
7. Zlín 16 6 10 1055:1103 22
8. Kroměříž 16 6 10 989:1187 22
9. Pardubice 15 6 9 1065:1129 21
10. Žďár n. S. 15 6 9 1004:1133 21
11. Karviná 16 1 15 1200:1355 17
12. Ostrava 14 3 11 944:1082 17

Liga kadetek U17, sk. B – 15. a 16. kolo:

OSK Olomouc – UP Olomouc 107:63, Prostějov – Hradec Králové B 93:49, Kyjov – Krnov 72:63, Slavia Proton Kroměříž – Havířov 43:62, Ostrava B – Pelhřimov 77:31, Frýdek-Místek – Žďár nad Sázavou 64:65, Prostějov – UP Olomouc 88:35, OSK Olomouc – Hradec Králové B 129:38, Kyjov – Havířov 50:67, Frýdek-Místek – Pelhřimov 58:30, Ostrava B – Žďár nad Sázavou 75:61.

1. OSK Olomouc 16 14 2 1411:832 30
2. Žďár n. S. 16 13 3 1030:752 29
3. Prostějov 16 13 3 1144:920 29
4. Havířov 16 10 6 1107:1042 26
5. Hr. Králové B 16 10 6 993:1090 26
6. Frýdek-Místek 16 8 8 1022:1003 24
7. Kyjov 16 6 10 1095:1126 22
8. Krnov 15 7 8 996:957 21
9. UP Olomouc 16 5 11 936:1141 21
10. Ostrava B 16 4 12 906:1183 20
11. Kroměříž 15 3 12 817:1058 18
12. Pelhřimov 16 2 14 759:1112 18

Jihomoravský přebor žákyň – 17. a 18. kolo:

Tišnov – Velké Meziříčí 48:70, Rosické štiky – BK TJ Spartak DDM Uherský Brod 30:38, Frisco Brno B – Blansko 94:39, Tišnov – Velké Meziříčí 44:102, Rosické štiky – BK TJ Spartak DDM Uherský Brod 51:78, Frisco Brno B – Blansko 74:49.

1. Velké Meziříčí 16 16 0 1470:500 32
2. Frisco Brno B 16 14 2 1622:485 30
3. Blansko 16 8 8 1058:722 24
4. Tišnov 14 6 8 830:645 20
5. Valosun Brno 14 5 9 509:1035 19
6. Uherský Brod 16 3 13 481:1299 19
7. Rosické štiky 16 2 14 338:1622 18

FLORBAL

II. liga juniorů, divize IV – 15. a 16. kolo:

Slovácký FBK Spartak Hluk – FbC BD STAV Frýdek-Místek 3:10, FBC Mohelnice – Gullivers Sokol Brno I 4:6, 1. FBK Rožnov p. R. – 1. MVIL Ostrava 5:2, Panthers Otrokovice – FBC Vikings Kopřivnice 5:2, Gullivers Sokol Brno I – FBC ZŠ U Stadionu Uničov 8:6, FBC Vikings Kopřivnice – Slovácký FBK Spartak Hluk 10:13, 1. MVIL Ostrava – FBC Mohelnice 10:6, FbC BD STAV Frýdek-Místek – Panthers Otrokovice 1:3, FBC ZŠ U Stadionu Uničov – 1. FBK Rožnov p. R. 4:5.

1. Otrokovice 16 16 0 0 99:38 48
2. Hluk 16 11 1 4 124:101 34
3. Rožnov p. R. 16 9 3 4 90:66 30
4. Frýdek-Místek 16 7 1 8 75:80 22
5. Sokol Brno I 16 5 2 9 69:78 17
6. Mohelnice 16 5 2 9 77:92 17
7. Uničov 16 5 1 10 78:89 16
8. Kopřivnice 16 3 4 9 56:78 13
9. MVIL Ostrava 16 3 2 11 61:107 11

I. liga dorostenců, divize IV – 15. a 16. kolo:

DDM TJ Znojmo – FBC ČPP Remedicum Ostrava 1:17, 1. MVIL Ostrava – TJ Sokol Zlín 6:7, Bulldogs Brno – 1. SC WOOW Vítkovice 3:3, Torpedo Havířov – FbK Horní Suchá 7:7, TJ Sokol Zlín – FBC Vikings Kopřivnice 7:1, FbK Horní Suchá – 1. MVIL Ostrava 12:4, 1. SC WOOW Vítkovice – DDM TJ Znojmo 14:1, FBC Vikings Kopřivnice Torpedo Havířov 2:8, FBC ČPP Remedicum Ostrava – Bulldogs Brno 10:1.

1. Remedicum Ostrava 16 15 1 0 46
2. Brno 16 10 5 1 35
3. Vítkovice 16 9 3 4 30
4. Horní Suchá 16 7 2 7 23
5. Havířov 16 7 2 7 23
6. Zlín 16 6 2 8 20
7. MVIL Ostrava 16 6 0 10 18
8. Kopřivnice 16 2 0 14 6
9. Znojmo 16 1 3 12 6

I. liga juniorek, divize IV – 15. a 16. kolo:

TJ Sokol Brno Židenice – 1. SC WOOW Vítkovice 1:3, FbC Psycho Brno-ZŠ Horní – FBC ČPP Remedicum Ostrava 4:7, FBC ČPP Remedicum Ostrava – TJ Sokol Brno Židenice 7:3, 1. SC WOOW Vítkovice – FbC Psycho Brno-ZŠ Horní 5:5, FbC Aligators Šitbořice Těšany – FBC Lipník 0:5, TJ MEZ Vsetín – FBS Olomouc 2:5, FBC Lipník – 1. AC Uherský Brod 2:3, FBS Olomouc – FbC Aligators Šitbořice Těšany 7:2, 1. AC Uherský Brod – TJ MEZ Vsetín 12:2.

1. Remedicum Ostrava 16 14 1 1 83:31 43
2. Vítkovice 16 11 3 2 73:36 36
3. Uherský Brod 16 9 0 7 63:46 27
4. Lipník 16 8 1 7 52:48 25
5. Těšany 16 6 0 10 46:52 18
6. Olomouc 16 5 2 9 56:68 17
7. Psycho Brno 16 5 2 9 57:88 17
8. Vsetín 16 4 4 8 44:82 16
9. Brno Židenice 16 2 3 11 31:54 9

II. liga dorostenců, divize VI B – 8. kolo:

Panthers Otrokovice – TJ MEZ Vsetín 2:3, FbC Holešov – SFK Kozel Počenice 4:2, TJ MEZ Vsetín – FbK Sokol Val. Klobouky 2:6, SFK Kozel Počenice – Panthers Otrokovice 1:1, FbK Sokol Val. Klobouky – FbC Holešov 3:4.

1. Holešov 14 10 2 2 74:52 32
2. Val. Klobouky 14 10 0 4 74:37 30
3. Vsetín 12 8 0 4 71:40 24
4. Otrokovice 14 5 2 7 67:62 17
5. Počenice 14 2 3 9 35:72 9
6. Kelč 12 1 1 10 27:85 4

LEDNÍ HOKEJ

Extraliga juniorů – II. část: 33. kolo:

Zlín – Kladno 0:2, 34. kolo: Zlín – Karlovy Vary 1:2.

1. Litvínov 32 24 3 1 4 124:52 79
2. Kometa Brno 32 20 2 3 7 125:81 67
3. Chomutov 31 17 6 0 8 118:72 63
4. Sparta Praha 32 17 3 3 9 115:101 60
5. Dukla Jihlava 32 14 5 3 10 96:75 55
6. PSG Zlín 32 15 2 6 9 110:92 55
7. Karlovy Vary 32 15 4 1 12 87:82 54
8. Třinec 32 14 3 3 12 103:93 51
9. Plzeň 31 12 6 3 10 89:97 51
10. Vítkovice 31 13 2 1 15 118:97 44
11. Slavia Praha 32 11 3 4 14 96:104 43
12. Pardubice 32 9 5 4 14 98:99 41
13. Kladno 32 13 0 2 17 91:110 41
14. České Budějovice 31 10 2 4 15 88:102 38
15. Mladá Boleslav 32 9 2 7 14 65:80 38
16. Olomouc 32 10 2 3 17 91:117 37
17. Liberec 32 9 2 4 17 82:115 35
18. Znojmo 32 1 1 1 29 68:195 6

Extraliga staršího dorostu – II. část, sk. A: 7. kolo:

Zlín – Hradec – Králové 7:1. 8. kolo: Zlín – Liberec 5:1.

1. HC Vítkovice 34 32 0 0 2 165:78 96
2. Plzeň 32 26 2 0 4 160:76 82
3. Třinec 34 21 4 1 8 150:111 72
4. Sparta Praha 33 19 5 1 8 155:98 68
5. Chomutov 34 19 3 2 10 149:109 65
6. České Budějovice 33 17 3 3 10 141:103 60
7. Liberec 34 16 3 4 11 127:94 58
8. Karlovy Vary 34 15 2 5 12 94:83 54
9. Kometa Brno 32 16 1 2 13 118:98 52
10. PSG Zlín 33 16 1 2 14 116:102 52
11. Hradec Králové 34 13 4 2 15 111:113 49
12. Písek 33 13 1 4 15 126:127 45

Extraliga staršího dorostu – II. část, sk. B: 7. kolo:

Vsetín – Litvínov 6:2

1. Litvínov 36 18 0 1 17 122:114 55
2. VHK Vsetín 35 15 2 3 15 126:124 52
3. Olomouc 35 15 1 2 17 139:146 49
4. Kladno 36 13 3 2 18 116:128 47
5. Havlíčkův Brod 36 12 3 4 17 98:142 46
6. Letňany 35 10 5 4 16 110:118 44
7. Pardubice 36 12 2 2 20 119:142 42
8. M. Boleslav 35 12 2 2 19 92:129 42
9. Jihlava 35 9 1 4 21 112:135 33
10. Slavia Praha 30 9 2 1 18 74:106 32
11. AZ Havířov 35 6 1 0 28 82:165 20
12. PZ Kladno 36 5 0 0 31 100:260 15

Extraliga mladšího dorostu sk. Východ – 26. kolo:

Warrior Brno – Přerov 4:2, Vítkovice – Opava 7:3, Olomouc – Poruba 4:6, VHK Vsetín – Havířov 5:3, Třinec – PSG Zlín 5:1.

1. Třinec 26 23 0 0 1 2 198:69 70
2. Vítkovice 26 22 2 0 0 2 191:71 70
3. PSG Zlín 26 11 5 0 2 8 101:72 45
4. Havířov 26 13 1 0 1 11 124:111 42
5. Brno 26 13 0 0 3 10 102:91 42
6. Olomouc 26 10 4 0 1 11 116:96 39
7. Poruba 26 10 1 0 1 14 87:118 33
8. VHK Vsetín 26 9 1 0 3 13 94:127 32
9. Opava 26 3 1 0 2 20 69:167 13
10. Přerov 26 1 0 0 1 24 39:199 4

Liga mladšího dorostu sk. Východ o 1. – 6. místo, 24. kolo:

Olomouc B – HC Uherské Hradiště 7:7, Prostějov – Karviná 3:0, Hodonín – Nový Jičín 7:3.

1. Hodonín 24 22 0 2 0 0 172:52 46
2. Nový Jičín 24 16 0 1 0 7 147:110 33
3. Uherské Hradiště 24 12 0 4 0 8 123:96 28
4. Karviná 24 11 0 5 0 8 105:80 27
5. Prostějov 24 12 0 1 0 11 81:78 25
6. Olomouc B 24 9 0 4 0 11 77:85 22

Sk. Východ o 7. – 12. místo, 24. kolo:

Břeclav – Orlová 3:8, Frýdek Místek – Znojemští orli 7:4.

1. Orlová 24 10 0 2 0 12 98:114 22
2. Šumperk 23 9 0 3 0 11 105:109 21
3. Černí vlci 23 9 0 3 0 11 89:108 21
4. Znojemští orli 24 9 0 1 0 14 106:115 19
5. Frýdek Místek 24 6 0 1 0 17 73:125 13
6. Břeclav 24 4 0 1 0 19 56:160 9

Krajská liga juniorů – 17. kolo:

HC Uherské Hradiště – HK Kroměříž 11:2.

1. Hodonín 16 15 0 0 0 1 112:44 30
2. Uherské Hradiště 17 11 0 2 0 4 97:72 24
3. Studénka 16 9 0 1 0 6 76:73 19
4. Břeclav 16 8 0 1 0 7 65:58 17
5. Nový Jičín 16 5 0 2 0 9 62:76 12
6. Kroměříž 17 5 0 1 0 11 56:95 11
7. Uh. Ostroh 16 4 0 1 0 11 57:75 9
8. Val. Meziříčí 16 3 0 2 0 11 71:103 8

Krajská liga dorostu – 18. kolo:

Vel. Meziříčí – HC Uherský Brod 4:4.

1. Uherský Brod 15 13 0 1 0 1 105:54 27
2. Vel. Meziříčí 16 9 0 1 0 6 76:77 19
3. Uh. Ostroh 15 8 0 0 0 7 91:56 16
4. Technika Brno 15 4 0 1 0 10 56:97 9
5. Blansko 15 2 0 1 0 12 52:96 5

VOLEJBAL

Extraliga juniorů – 17. a 18. kolo:

Velké Meziříčí – Zlín 0:3 a 0:3, Ostrava – Hradec Králové 3:2 a 3:0, České Budějovice – Brno 3:2 a 1:3.

1. Zlín 18 15 3 50:14 1528:1219 33
2. Č. Budějovice 18 13 5 41:21 1427:1277 31
3. Brno 18 11 7 39:25 1466:1338 29
4. Ostrava 18 9 9 34:34 1468:1472 27
5. Hradec Králové 18 4 14 23:49 1422:1655 22
6. Velké Meziříčí 18 2 16 8:52 1073:1423 20

Krajský přebor juniorek – 19. a 20. kolo:

SK Slavičín – VK Austin Vsetín 3:0 a 2:3, VC Kroměříž – TJ Rožnov 2:3 a 3:2.

1. Rožnov 18 15 3 51:25 1466:1263 33
2. Kroměříž 18 14 4 48:22 1356:1137 32
3. Uherský Brod 16 10 6 38:27 1484:1384 26
4. Slavičín 18 7 11 29:39 1220:1282 25
5. Střítež 14 6 8 32:32 1300:1369 20
6. Vsetín 16 2 14 17:45 1032:1226 18
7. Hošťálková 12 2 10 9:34 820:1017 14

31.1.2012 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
Slovenský reprezentant Ján Greguš v minulosti působil v Baníku Ostrava nebo Jablonci, odkud zamířil právě do Kodaně.
5

Spoluhráči z Kodaně po losu nevěděli, kde Zlín leží, tvrdí Greguš

Ilustrační foto.

Stavbě přehrady předchází výkup pozemků. Cena až 6 tisíc za metr čtvereční

Nabourala se třemi promile a ujela

Jednapadesátiletá řidička nabourala na Jižních Svazích ve Zlíně do jiného auta a ujela. V krvi měla skoro tři promile. Vozidla si všiml svědek, který zavolal na tísňovou linku policie.

Na svou matku šel nožem

Ve vazbě skončil 49letý muž ze Zlína, který měl vydírat svou 70letou matku, s níž žije ve společné domácnosti. Hrozí mu až osm let vězení.

Konečně opraveno. Po dvaceti letech

Rozsáhlou rekonstrukcí prošlo valašskokloboucké gymnázium. „Bylo nezbytné gymnázium opravit,“ řekl při slavnostním otevření gymnázia hejtman Jiří Čunek. „Velmi si vážíme toho, že zřizovatel Zlínský kraj projekt podpořil. Jedná se o první velkou rekonstrukci budovy po dvaceti letech,“ uvedla ředitelka školy Eva Cepková.

Představujeme prvňáčky ze ZŠ Vlachovice, Pozlovice a Hřivínův Újezd

Ojedinělý seriál Deníku Naši Prvňáci pokračuje dalším dílem.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení