Malenovice v Jihlavě vyhrály 7:4. V důležitém zápase potřebovali hosté uspět. Jihlavské Plameny jsou totiž v tabulce čtvrté a v případě vítězství by se tým z Vysočiny k celku z předměstí Zlína hodně přiblížil.

Gólový účet utkání načal v páté minutě po spolupráci se Skybou Langer. Ve 12. minutě Milan Skyba navýšil malenovické vedení na 2:0. Domácí však bojovali a dvě třetiny kladli Čamlíkům odpor.

Ještě tři a půl minuty před koncem střetnutí svítil na ukazateli skóre stav 4:5. Závěr ovšem patřil hostům. Jejich výhru definitivně potvrdili Nohal a při jihlavské power play Havlík, pro něhož to byla premiérová soutěžní branka v malenovickém dresu.

 ,,I když jsme si museli zvykat na plastový povrch hrací plochy, tak se nám začátek duelu povedl. Nicméně později nám chyběl důraz v obraně. Sice jsme byli techničtějším týmem a nechyběl nám ani rychlý přechod do útoku, Jihlava však až do posledních minut držela naději na příznivý výsledek,“ oddechl si po střetnutí vedoucí vítězného mužstva Tomáš Bubrinka.           

FLYERS JIHLAVA – HBC MALENOVICE 4:7 (2:3, 2:2, 0:2)

Branky Malenovic: Langer, Skyba, Machuta, Šimíček, Huťka, Nohal, Havlík.  

Sestava: Polišenský (Zálešák) – Novák, Vingárek, Březík, Langer, Černý – Skyba, Havlík, Šimíček, Košatka, Machuta, Ševčík, Huťka, Nohál, Medřický.