Lvi z krajského města porazili tým 1. AC Uherský Brod 7:3.

,,Do zápasu jsme nastoupili bez Martina Krkoška a Koňaříka a vstup do soutěže se nám moc nevydařil. Dlouho jsme se trápili a po dvou třetinách jsme vedli pouze 3:2. Teprvé zlepšený výkon v závěrečné části, v níž jsme vstřelili čtyři branky trochu napravil náš dojem. Soupeře jsme možná trochu podcenili. Pochvalu tak zaslouží pouze autor čtyř gólů Antonín Tichý. S velkou chutí hrála také posila s béčka Petr Křížka. Snažil si i zastupující kapitám Stavjaník," hodnotil první duel nováčka ve Zlínské lige gólman Lionsu Jan Krkoška.

Ve druhém střetnutí Lvi z krajského města rozstříleli Valašské Meziříčí 12:1.

,,Do výsledku se promítla absence valašskomeziříčských kanonýrů bratrů Martina Štěpánka a Michala Štěpánka. Téměř celý zápas se proto odehrál na polovině Valachů a už i s Matějem Koňaříkem jsme si ho užívali. Jenom škoda, že jsem tři minuty před koncem přišel o první vychytanou nulu v soutěži," trochu zamrzelo Jana Krkošku.