V prvním utkání malenovický tým v sobotu vyhrál na ploše Mladé Boleslavi 2:1.

,,V zápase jsme podali velmi dobrý výkon. První třetina byla vyrovnaná. Ve druhé se domácí ve čtyřiadvacáté minutě po ráně Maliny v přesilovce ujali vedení. Ovšem už za 67 sekund Nohál srovnal stav na 1:1. Ve třetí části měla Mladá Boleslav víc ze hry. V této pasáži střetnutí jsme však dobře bránili, blokovali jsme střely a podržel gólman Opavský. Povedl se nám závěr duelu. V předposlední minutě jsme hráli přesilovku a v ní Filip Nohál vstřelil vítězný gól,“ hodnotil první souboj hlavní kouč Čamlíků Adam Kovařík.

Ve druhém nedělním duelu Malenovice v domácí Lopik aréně mladoboleslavskému mužstvu podlehly 3:5.

,,Soupeř měl dobrý nástup do zápasu. V 10. minutě Mladá Boleslav vedla 2:0. V 17. minutě přidal jejich třetí gól Malina a Středočeši si vypracovali tříbrankový náskok. Nám se po trefách Martina Brázdila a Havlíka v osmatřicáté minutě podařilo korigovat skóre na 2:3. Bohužel za 29 sekund jsme inkasovali počtvrté a na tuto branku už jsme nedokázali odpovědět. Pátý gól dali hosté 29 sekund před koncem střetnutí v power play,“ popsal vývoj druhého souboje Kovařík.

Ve třetí rozhodující partii v pondělí Čamlíci prohráli v Mladé Boleslavi 2:8.

,,V tomto duelu jsme už v 9. sekundě inkasovali první branku a po úvodní třetině jsme nabrali třígólové manko. Také ve zbytku střetnutí byl domácí tým posílený o extraligové hráče z Kertu Praha lepší. Hráči Mladé Boleslavi byli rychlejší, lépe kombinovali a byli efektivnější v koncovce. My jsme v rozhodujícím zápase neproměňovali šance,“ konstatoval po pondělním utkání Adam Kovařík.

1. zápas předkola play off: TYGŘI MLADÁ BOLESLAV – HBC MALENOVICE 1:2 (0:0, 1:1, 0:1)

Branky Malenovic: Nohál 2.

2. zápas předkola play off: HBC MALENOVICE – TYGŘI MLADÁ BOLESLAV 3:5 (0:2, 1:1, 2:2)

Branky Malenovic: Martin Brázdil, Havlík, Nohál.

3. zápas předkola play off: TYGŘI MLADÁ BOLESLAV – HBC MALENOVICE 8:2 (3:0, 3:1, 2:1), konečný stav série: 2:1

Branky Malenovic: Huťka, Nohál.

Malenovice: Opavský (Ondřej Chovančík) – Dudík, Foltýn, Kalivoda, Lečbych, Machálek, Rychlík, Kužílek – Jan Brázdil,

Martin Brázdil, Hradil, Huťka, Kulička, Medřický, Nohál, Vingárek, Cunda, Havlík, Hruboš, Ševčík. Trenér: Adam Kovařík. Vedoucí mužstva: Bohuslav Huťka.