„Po průběhu s výsledkem nemůžeme být spokojení. Před duelem jsme počítali se ziskem alespoň dvou bonusových bodů, v průběhu jsme mysleli na pět a na nakonec jsme brali jen jeden za položení čtyř a více pětek. Panuje u nás mírné zklamání," uvedl trenér Zlína Daniel Chytil.

ZLÍN – PŘELOUČ 37:45 (25:17)

Ragbysté z Baťova města se vedoucího týmu 1. ligy nezalekli a první poločas si počínali lépe. Ještě na začátku druhého poločasu ve 43. minutě vedli 32:17, ale poté získali převahu hosté. Zlínští mohli na obrat reagovat ještě s počátkem 71. minuty, kdy měli početní výhodu, jenže dostali po prohraném autu ještě jednu pětku a bylo hotovo.

„Znovu rozhodly individuální chyby v obraně, kdy nedokážeme zastavit soupeře v zárodku akce jeden na jednoho. Protivník se rozběhne, zapojí další hráče a už se těžko zastavuje," poznamenal Chytil, který ale jinak ocenil své svěřence. „Bojovnost a nasazení jsou u nás tradiční, zvlášť doma. S tím jsem rozhodně spokojený," upřesnil.

Pozice týmu se po porážce nezměnila, Zlín zůstal s 22 body v tabulce pátý.

Body Zlína: Pektor 12, Bastl 10, Holba 5, Kocháň 5, Končák 5. Pětky: 5:6. Zlín: Horák, Kocháň, Zemanovič, Hejmala st., Krajčovič, Novosád, Juřík, Holba, Tvrdoň, Láník, Bastl, Řihák, Prokop, Pektor, Končák. Střídali: Stoklásek M., Hubáček, Kotík T., Ždárek, Smiřický, Gregor. Trenér: D. Chytil.