Pravidelnou obměnu pozvaných jezdců letos vzali pořadatelé oblíbené akce se značnou razancí, a tak se až na několik výjimek setkáme ve „startovní listině" s jinými jmény, než v předchozích ročnících.

Svoji účast zatím potvrdili úřadující druhý vicemistr MMČR v rallye Jaromír Tarabus, vicemistr ČR ve Sprintrallye Miroslav Jakeš nebo čeští suveréni kategorie 2WD Jan Černý s Pavlem Kohoutem. Premiérově přijde pobesedovat s fanoušky i staronový spolujezdec Martina Prokopa v mistrovství světa Jan Tománek či aktivně se MS účastnící slovensko-česká posádka Martin Koči s Lukášem Kostkou.

„Beseda bude mít osvědčený formát. Fanoušci se tedy mohou těšit především na vlastní besedu se závodníky, kdy se každý může zeptat jezdců na cokoliv, co jej zajímá. Následovat bude autogramiáda, soutěžní jízdy vylosovaných kombinovaných posádek fanoušků a závodníků na rally-trenažeru, chybět nebude ani tombola o ceny s rallyeovou tématikou. Po oficiální části večera tradičně následuje volná zábava až do pozdních nočních hodin," zve především fanoušky rallye sportu organizátor akce Jaroslav Krajča, kde je vstupné dobrovolné.

Program VII. Besedy se závodníky rally v Želechovicích nad Dřevnicí u Zlína

1) Představení přítomných jezdců.
2) Hlavní část programu – otázky na jezdce a spolujezdce z publika (cca 2 hod)
3) Autogramiáda jezdců + videoprojekce s rallyovou tématikou.
4) Bohatá tombola.
5) Soutěžní jízdy na rally-trenažeru: Posádky divák – závodník (soutěž o ceny).
6) Volná zábava s hudbou do pozdních nočních hodin včetně zajištění občerstvení