OTROKOVICE B – BUČOVICE 4:4 (2:1, 0:1, 2:2)

Domácí v utkání vedli 2:1 a 4:2, ovšem o skalp lídra soutěže přišli sedm minut před koncem. „O cennou výhru nás připravily individuální chyby. Přitom se nám dlouho dařilo eliminovat taktiku soupeře postavenou na dlouhých přihrávkách," litoval otrokovický obránce Jan Ptáčník.

Branky Otrokovis B: Kempa, Doležel, Vyoral, Gougela.

OTROKOVICE B –ŽIDENICE 6:6 (1:3, 2:1, 3:2)

Oslabené Židenice si v první třetině vypracovaly dvoubrankový náskok. Ve druhé části Otrokovice zredukovaly sestavu a v duelu zachránily alespoň remízu. Tu zařídil třináct sekund před závěrečným hvizdem rozhodčích po přihrávce Ptáčníka Jarolím. „ Byli jsme papírovými favority, nakonec jsme byli rádi, že jsme s běhavým protivníkem uhráli bod," oddechl si po zápase Ptáčník.

Branky Otrokovic B: Večeřa 2, Michal Roth, Kempa, Ptáčník, Jarolím. Sestava: Malina, Janalík – Saramák, Jarolím, Gougela, Vojtek, Ručka, Ptáčník, Vyoral, Michal Roth, Molnár, Doležel, Večeřa, Obdržálek, Jaromír Roth, Kempa, Horník, Zelina.