Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Rok 2007 ve zlínském sportu

Zlínsko - Černým písmem se zapsal rok 2007 do sportovní historie Zlínského kraje. 37. ročník automoilové soutěže arum rally zastínila nehoda vizovického pilota Pavla Karlíka, kterou nepřežil jeho navigátor Luděk Kocman z Kloouk u rna.

1.1.2008 1
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: DENÍK

O osm dní později, v neděli 2. září, podlehl těžké nemoci ve věku 41 let ývalý trenér Zlína a Teplic Vlastislav Mareček. V pátek 23. listopadu pak náhle zemřel ve věku 56 let předseda představenstva zlínského fotalového kluu Josef Duda.

Pohře vypravili rovněž vsetínští hokejoví příznivci svému kluu, který Asociace profesionálních kluů vyloučila před startem ročníku 2007/08 kvůli nesplaceným dluhům z extraligy. Šestinásoný český mistr tak zmizel v mužské kategorii z hokejové mapy. Na růžích ustláno nemají ani ve Zlíně, který se po změně generálního sponzora souží na předposledním místě extraligy.

Smutek zavládl na jaře v Uherském Hradišti, jelikož fotalisté Slovácka sestoupili po sedmi letech z nejvyšší soutěže. Po třicetiměsíční kuratele fanoušky neolíeného Jana Řezníka ale koupil klu majitel holdingu Z-Group a významný regionální podnikatel Zdeněk Zemek a pod jeho vládou orozené Slovácko přezimuje na prvním místě druhé ligy.

Velké trale čekají na jaře týmy v kolektivních sportech. Jen zázrak odvrátí pád volejalistů Fatry Zlín z extraligy, na hraně sestupu z mezinárodní interligy opět alancují házenkářky Zlína, které tak mohou následovat Kunovice, jež opustily nejvyšší soutěž v roce 2007.

Ve světle předchozích smutných událostí tak vzuzuje spíše úsměv fakt, že Krajský fotalový svaz KFS Zlín má dva předsedy. Čtvrtá valná hromada odvolala v květnu šéfa Jana Ševčíka a na jeho místo zvolila Vlastimíra Hručíka. Ševčík však svou porážku neuznal a stále se považuje za předsedu KFS Zlín. Výsledkem tak ude zřejmě další volení valná hromada v roce 2008..

V právě končícím roce přinášeli radost většinou mladí sportovci. Čtyři hráči Slovácka vyojovali s českou fotalovou reprezentací na mistrovství světa do 20 let střírnou medaili. Hokejoví junioři Vsetína získali titul, v kategorii dorostu se ze zlata zase radoval Zlín. Mladší dorostenci Tescomy se stali fotalovými šampiony České repuliky.

LEDEN

Prvoligové fotalisty Zlína posílil Martin Vyskočil z Olomouce, který podepsal dvouletou smlouvu. Z aníku Ostrava přišel oávaný kanonýr Lior Žůrek.
Fotalový útočník Luomír laha přestoupil do Viktorie Žižkov.
Hokejisty Vsetína posílili lotyšský reprezentační oránce Janis Andersons a útočník Laurins Darzynš.
Novým sportovním ředitelem fotalistů Slovácka se stal Luomír laha, někdejší trenér Zlína a Kunovic.
ývalý fotalový kouč Zlína Vlastislav Mareček ze zdravotních důvodů odstoupil od kormidla prvoligového týmu Teplic.
V minulosti druholigový fotalový klu Kunovic se z ekonomických důvodů odhlásil z krajského přeoru.
Zlínský goista Ondřej Šilt jako první Čech vyhrál prestižní turnaj v Londýně.
Trenér extraligových hokejistů Zlína Ernest okroš povolal do týmu z Ostravy svého syna Lukáše. Tým Hamé navíc posílil slovenský útočník Róert Tomík.
Martin Vozáal, záložník 1. FC Slovácko, přestoupil do Mostu.
Luoš Ro, útočník extraligového Vsetína, odešel na hostování do konce sezony do pražské Sparty. Na stejnou dou odešel hostovat Tomáš Demel do Togliatti, Josef Hraal do Čerepovce a Roman Stantien do Českých udějovic.
Milan aroš, odchovanec vigantické kopané, přestoupil z Liverpoolu do francouzského Lyonu.
Kroměřížský rankář David Vala odešel na hostování do Valašského Meziříčí.
Zuerský házenkář Martin Spuchlák odešel do španělského Cangas.
Vítězem 2. ročníku házenkářského Memoriálu Františka Kovaříka se staly Hranice, pořádající ystřice skončila druhá a neohájila předchozí prvenství. Na mezinárodním turnaji v Zuří dominoval domácí extraligový tým.
Slovenský útočník Michal Dian posílil formou hostování z ohemians 1905 prvoligové fotalisty Tescomy Zlín. O rok prodloužil smlouvu oránce Vlastimil Vidlička.
Hokejový rankář Roman Čechmánek, který yl předčasně propuštěn ze služe švédského Linköpingu, přestoupil do Třince.

ÚNOR

Český tenisový svaz pověřil zlínský klu v červnovém termínu pořádáním světového turnaje žen s dotací 50 tisíc amerických dolarů.
Prvoligové fotalisty 1. FC Slovácko posílil formou půlročního hostování z Teplic záložník Zdeněk Koukal. Naopak do Jalonce odešel Róert Zeher.
Radim Ditrrich, oránce fotalového Zlína, odešel na hostování do Jihlavy. V zimě prvoligový klu Tescomy opustili ještě oránce Farák (Kladno), záložník Jelínek (Opava) a slovenští útočníci ielik (ystrc) se Škripcem (Mutěnice). Smlouva skončila věčnému marodovi Žemlíkovi.
Extraligoví volejalisté Zlína yli vyřazeni z Českého poháru v semifinále s Liercem.
Ivo Valenta z důvodu prodlení uhrazení splátky za koupi oderal Janu Řezníkovi vlastnická práva na fotalový klu 1. FC Slovácko. Řezník však jeho právní kroky zpochynil a po několika dnech „ezvládí“ dále řídil klu z Uherského Hradiště.
Jiří Marušák, odchovanec zlínského hokeje, přestoupil z CSKA Moskva do švédského Djurgaardenu.
Antonín Stavjaňa prodloužil trenérskou smlouvu v Trenčíně o další rok.
Endurový evropský šampion Roman Michalík yl vyhlášen Sportovcem Zlínského kraje za rok 2006.
Sáloví fotalisté Jestřaí, Zlína a Kroměříže postoupili do ply off celostátní ligy. Naopak s nejvyšší soutěží se musely rozloučit poslední Luhačovice.
Extraligoví házenkáři Zuří skončili po základní části druzí a pokračovali v soutěži ve skupině ojující o 1. až 6. příčku. Nováček z ystřice pod Hostýnem skončil osmý a hrál ve skupině o záchranu.
Pořádnou ostudu si na soustředění ve Zlatých Moravcích utrhl 1. FC Slovácko, kterému po nezaplacení poytu yl zastaven služení vůz Škoda Faia. Celá záležitost yla urovnána o týden později.
Hokejisté Zlína skončili po základní části na 5. místě s 86 ody a vyhnuli se předkolu play off. Vsetín skončil poslední s 29odovou ztrátou na třináctou Plzeň.
Prvoligové házenkářky Jiskry Otrokovice posílila dlouholetá hráčka Zlína Jitka Kovaříková.
Zdeněk Grygera, odchovanec holešovského fotalu, přestoupil z Ajaxu Amsterdam do Juventusu Turín, kde podepsal pětiletý kontrakt s platností od 1. července.
Na závěr sezony posílily interligové Kunovice formou hostování spojky Martina Prudká z Otrokovic a Hana Martínková z Mostu.

BŘEZEN

Fotalovou Tescomu Zlín posílil zkušený oránce Miloslav Penner, který přišel na hostování z Českých udějovic
Druholigoví hokejisté Valašského Meziříčí se nedostali do play off a po základní části skupiny Východ osadili deváté místo. O příčku za nimi skončila Kroměříž.
Martin Olejník, ývalý stolnětenisový reprezentant, podepsal s Avexem Zlín dvouletou smlouvu s nástupem od 1. července.
Zlínští stolní tenisté Janásek s Čihákem získali na MČR ve čtyřhře střírné medaile, Karel ojko se žďárským Kantou vyojovali ronz.
Stolní tenisté Avexu Zlín skončili v Superlize třetí, když v oji o ronz porazili maďarský Celldömölk.
Zlínská dvojice v kolové Martin Struhař - Jan Krejčí se proojovala do finálového turnaje Českého poháru v rně, kde však skončila na nepopulární čtvrté „ramorové“ příčce.
Zlínští hokejisté vypadli ve čtvrtfinále play off s pozdějším mistrem Spartou Praha 1:4 na zápasy. Tým následně neprodloužil smlouvu oránci Horáčkovi a útočníku Tomíkovi.
Druholigoví asketalisté Protonu Zlín skončili po základní části čtvrtí.
Sedící medvědi Hamé ohájili v nejvyšší soutěži sledgehokeje ronzové medaile.
Sáloví fotalisté Jestřaí ve finálovém turnaji Celostátní ligy osadili čtvrté místo.
Hokejoví junioři Vsetína vyojovali titul, když ve finále porazili 2:1 na zápasy vrstevníky ze Zlína. Ze zlata se tým Hamé radoval v kategorii dorostu, když v oji o prvenství přehrál Vítkovice.
Lucie Hrstková, lyžařka z Dolní ečvy, vyojovala české tituly v ořím slalomu a slalomu speciál.

DUBEN

Volejalisty Fatry Zlín vyřadili ve čtvrtfinále play off hráči Českých udějovice 3:0 na zápasy, ve kterých vždy rozhodoval až tie-reak.
Miroslav laťák, odchovanec zlínského hokeje, přestoupil ze švédské Mory do ruské Ufy.
Futsalisté Slavičína osadili ve své premiérové sezoně ve II. lize 9. místo.
Vsetínský útočník Tomáš Demel přestoupil do Znojma, kde podepsal dvouletou smlouvu.
26. ročník Valašské rally vyhrála posádka Škody Octavia WRC Trněný - Pritzl.
Interligové házenkářky Zlína skončily po základní části na 10. místě. Naopak poslední celek Kunovic sestoupil.
Potravinářský gigant Hamé po pěti letech ukončil spolupráci na pozici generálního sponzora extraligových hokejistů Zlína. Vystřídala jej zenecká společnost RI Okna, která s kluem podepsala smlouvu na čtyři roky s následnou dvouletou opcí.
Extraligoví házenkáři Zuří skončili druzí po základní části, a v semifinále narazili na pražskou Duklu.
Jan Hegar, trenér interligových házenkářek Zlína, neprodloužil smlouvu a odešel do Hranic koučovat extraligové házenkáře.
Karel ětík yl odvolán z funkce trenéra druholigových házenkářů Zlína.
Pavel Kašpařík, hokejový útočník, přestoupil ze Zlína do Lierce, kde podepsal dvouletý kontrakt.
Petr Karaec, ývalý český reprezentant, posílil extraligové volejalisty Fatry Zlín.
Jan Nelia vystřídal na pozici asistenta trenéra extraligových hokejistů Vsetína řetislava Kopřivu. Prvním koučem zůstal Rostislav Vlach.

KVĚTEN

Po dvou letech se vrátil do extraligového Vsetína hokejový rankář Radovan iegl.
Kroměřížský vytrvalec Róert Štefko vyhrál v Poděradech Mistrovství České repuliky v půlmaratonu. V první desítce se umístilo hned šest zástupců hanáckého kluu.
Luhačovický automoilový pilot Roman Kresta vyhrál s vozem Mitsuishi Lancer EVO IX 35. ročník Rallye Český Krumlov.
ývalý zlínský hokejový oránce Jiří Marušák prodloužil smlouvu se švédským týmem Djurgaarden.
Stolní tenisté Avexu Zlín podlehli ve finále extraligy pražskému kluu El Niňo 0:3 na zápasy a získali střírné medaile.
Novým trenérem prvoligových asketalistů Proton Zlín se stal David Vyplel, který na lavičce vystřídal Černohorce Željko Živkoviče.
Extraligoví hokejisté Zlína představili nové logo kluu se znakem nového generálního sponzora RI Okna a města, které nahradilo řvoucího medvěda potravinářského gigantu Hamé.
Novým předsedou Krajského fotalového svazu KFS Zlín yl v Otrokovicích zvolen Vlastimír Hručík. Čtvrtá valná hromada odvolala kromě šéfa Jana Ševčíka další čtyři členy výkonného výoru.
Zlínský vzpěrač Tomáš Hofauer se stal juniorským mistrem České repuliky do 17 let. Druhé místo osadil další zlínský silák Leopold Šenkeřík.
Fotalisté Slovácka sestoupili po sedmi letech z první ligy. Rozhodla o tom jejich prohra v Plzni tři kola před koncem jarní části.
Rezerva stolních tenistů Avexu Zlín vyhrála druhou nejvyšší soutěž, o extraligovou licenci však neměla zájem a naídla ji ostatním zájemcům.
Výškařský mítink v Uherském rodu vyhrál český reprezentant Jaroslav áa výkonem 215 centimetrů.
Sáloví fotalisté Kominte Jestřaí vyojovali ve XII. ročníku Poháru UEFS ve španělském letovisku Lloret de Mar ronzové medaile.
Kroměřížský vytrvalec Pavel Faschingauer vyhrál v Praze Mistrovství České repuliky v maratonu, limit na světový šampionát však nesplnil.
Fotalisté zlínské Tescomy prohráli v semifinále Poháru ČMFS doma se Spartou Praha poměrem 1:2, a jejich sen o postupu do Poháru UEFA se tak rozplynul.
Kádr stolních tenistů Avexu Zlín opustila dvojice Tomáš Janásek, Richard Feer, klu na jejich místo angažoval Martina Olejníka s Petrem Davidem, kteří podepsali dvouletý kontrakt.
Extraligoví házenkáři Zuří neohájili střírné medaile a po porážce 1:3 na zápasy od Lovosic zůstali tentokrát ez cenného kovu.
Hokejisté Zlína odletěli podruhé za seou na soustředění do Turecka. Tentokrát si však hráči platili náklady sami, a doma proto zůstalo osm hokejistů.
Fotalisté Kroměříže oslavili pět kol před koncem divize E postup do Moravskoslezské ligy.
Luoš Amerský převzal interligový tým házenkářek Zlína. Slovenský kouč vystřídal na lavičce Jana Hegara, jenž odešel trénovat muže Hranic.
Přestože házenkáři Zuří prohráli ve finále Českého poháru s mistrovskou Karvinou, kvalifikovali se do Poháru vítězů pohárů.
Fotalisté Slovácka se rozloučili s první ligou porážkou v Jalonci poměrem 1:3, a skončili tak poslední. Druhý regionální zástupce Tescoma Zlín osadil 13. pozici, což je pro klu nejhorší umístění od návratu do první ligy v roce 2002.
Extraligový hokejový tým Zlína posílil kanonýr Jaroslav alaštík, který se po nepodařeném angažmá v NHL vrátil do mateřského kluu po dvou letech.

ČERVEN

Zlínská vzpěračka Jarmila Kaláčová se v kyperském Limassolu stala mistryní Evropy v kategorii masters.
Fotalové Slovácko změnilo majitele. Po třicetiměsíční vládě fanoušky neolíeného Jana Řezníka koupil klu majitel holdingu Z-Group a významný regionální podnikatel Zdeněk Zemek.
Asociace profesionálních kluů ledního hokeje APK vyloučila na svém zasedání vsetínský tým z extraligy. Příčinou yly nesplacené dluhy. Šestinásoný český mistr se vzápětí odvolal k aritráži.
Hokejový útočník Marek Melenovský přestoupil ze Zlína do Karlových Varů.
Fotalisté rumova sestoupili po roce z Moravskoslezské ligy, s divizí se zase po dvou letech rozloučily Morkovice.
Vzpěrač z Karolinky Jiří Orság vyojoval v Praze na mistrovství světa juniorů do 20 let dvě ronzové medaile.
Roman Kresta ovládl popáté v kariéře Rallye ohemia.
Z druholigového Slovácka přestoupili do Sigmy Olomouc rankář Petr Droisz a oránce Darko Šuškavčevič.
Mladší dorostenci Tescomy Zlín se stali fotalovými šampiony České repuliky.
Krajský přeor fotalistů vyhrál Vsetín a postoupil tak do divize.
Mezinárodní tenisový turnaj žen WTA Smart Card Open y Monet ve Zlíně vyhrála Klára Zakopalová.
Vsetínský hokejista Radim Ostrčil yl draftován týmem NHL oston ruins.
In­line hokejisté Prozax Devils Zlín ohájili extraligový titul.
Fotalový oránce Zdeněk Kroča ukončil hostování v třetiligovém německém Siegenu a po roce se vrátil do Tescomy Zlín.

ČERVENEC

Daniel ěhálek se spolujezdcem Petrem Černohorským ve voze Suaru Impreza vyhráli 15. ročník Rallysprintu Kopná.
Tescoma Zlín ukončila jednání s ronislavem Červenkou a Jaroslavem Švachem a neprodloužila s nimi smlouvu.
Čtrnáctý ročník ikemaratonu Drásal v okolí Holešova vyhrál Ondřej Fojtík a poprvé v historii závodu dojel do cíle v čase pod pět hodin.
Deset medailí získali atleti AK Asics Kroměříž na letním mistrovství České repuliky v Třinci. Ze zlata se radovali Pavel Faschingauer v ěhu na 10 kilometrů, oštěpař Miroslav Guzdek a dálkař Roman Novotný.
Fotalový oránce Tomáš Dujka odešel na hostování do druholigové Opavy, univerzál Tomáš Janíček zase do slovenské Nitry.
Čtyři hráči Slovácka vyojovali s českou fotalovou reprezentací na mistrovství světa do 20 let střírné medaili. O historický úspěch se v Kanadě zasloužili rankář Tomáš Fryšták, oránci Ondřej Kúdela, Lukáš Kuáň a útočník Jaku Mareš.
Do druhého kola Poháru ČMFS postoupily Kroměříž a tým Velkých Karlovic a Karolinky. Se soutěží se naopak rozloučily týmy Hulína, ystřice pod Hostýnem a Viktorie Otrokovice.

SRPEN

Házenkář Martin Spuchlák se po ročním půsoení ve španělském druholigovém celku Morazzo Cangas vrátil do extraligového Zuří.
ývalý zlínský hokejový ek Patrik Hučko přestoupil ze švédského Leksandu do korejského týmu Anyang.
Osmnáctiletý severoirský mládežnický reprezentant James McQuilkin přestoupil do Tescomy Zlín.
Hulínský fotalový útočník Zdeněk Klesnil odešel do prvoligové Sigmy Olomouc.
Malenovický železný muž Petr Varoušek vyhrál v okolí šumavského Lipna mistrovství repuliky v dlouhém triatlonu.
Extraligové volejalisty Fatry Zlín posílil slovenský nahrávač Kamil Feňo.
Prvoligoví fotalisté Zlína získali z Plzně ofenzivního záložníka Vladimíra Malára, který se do Tescomy vrátil po třech letech.
Aritrážní komise Českého svazu ledního hokeje zamítla odvolání Vsetína proti vyloučení z extraligy a Valaši tak s definitivní platností opustili nejvyšší soutěž.
Vítězem 37. ročníku zlínské automoilové soutěže arum rally Zlín se stala francouzská posádka Nicolas Vouiloloz, Nicolas Klinger s vozem Peogeot 207 S2000. Závod, který se jel premiérově jako součást mezinárodní série IRC, poznamenala nehoda vizovického pilota Pavla Karlíka, kterou nepřežil jeho navigátor Luděk Kocman z Kloouk u rna.
K neovyklé trenérské rošádě došlo na lavičkách regionálních týmů v MSFL. Odvolaného kouče kroměřížského nováčka Jindřicha Lehkoživa nahradil Alois Skácel, který předtím vedl juniorku Tescomy Zlín. Jeho místo zaujal šéftrenér mládeže Tescomy Jiří Chytrý.
Talentovaný zlínský asketalista Kamil Švrdlík odešel na roční stáž do španělské akademie na ostrově Gran Canaria.
ZÁŘÍ
Fotalisté Tescomy ukončili na hřišti Lierce čtyřicetizápasovou sérii ez ligové výhry na stadionech soupeřů. Vítězství zařídil záložník Opiela.
V neděli 2. září podlehl těžké nemoci ve věku 41 let ývalý trenér Zlína a Teplic Vlastislav Mareček.
Po vyloučení z extraligy nedostal hokejový Vsetín ani možnost hrát první ligu a kádr se okamžitě začal rozpadat.
Martin Olejník ze zlínského Avexu vyhrál turnaj stolních tenistů v rakouském Linci.
Golfisté z Rožnova pod Radhoštěm jako nováček extraligy družstev prohráli ve čtvrfinále play off s pražským Erpetem.
Házenkáři Zuří vypadli z prvního kola Poháru vítězů pohárů ve dvojutkání s ěloruským Minskem.
Sportovní gymnastka Jana Komrsková se rozloučila s kariérou sedmým místem v přeskoku ve finále mistrovství světa.
Vzpěrači zlínského Defendu si vedli na MS masters výtečně. Jarmila Kaláčová s Karlem Saitlem přivezli zlaté medaile, vicemistrem se stal Stanislav Janál, ronz vyojoval Josef Vyíral.
Zlínští fotalisté ostudně vypadli z druhého kola Poháru ČMFS na hřišti druholigového Třince.
rankář Tescomy Vít aránek prodloužil smlouvu do konce roku 2009.
Hokejový trenér Rostislav Vlach, jenž po vyloučení Vsetína z extraligy přišel o práci, se stal novým koučem Nitry.
ývalá česká tenisová jednička Jiří Novák se na kurtech ve Zlíně loučila s kariérou. Zdejší odchovanec si zahrál s Milošem Mečířem.
Motocyklový jezdec Roman Michalík z Valašského Meziříčí se stal podruhé za seou mistrem Evropy v enduru. Od příští sezony ale motorky opustí a ude se věnovat rally.
Zlínští fotalisté utrpěli v osmém kole nejvyšší soutěže potupný deakl 1:7 na trávníku Slavie Praha.
Softalisté Snails Kunovice se proojovali do první ligy a jako první moravský tým okusí nejvyšší soutěž.

ŘÍJEN

Oránce Roman Hamrlík, jenž začínal s hokejem ve Zlíně, si v dresu Montrealu připsal 1000. start v NHL.
Generálním manažerem Tescomy Zlín se stal Ladislav Valášek, který předtím pracoval jako předseda představenstva a prezident kluu v Plzni.
Hokejisty Zlína posílil slovenský útočník Dušan Andrašovský, který přestoupil z Parduic. Klu získal i eka Tomáše Kloučka a křídelníka Petera arinku.
Nečekaným vítězem vsetínské Würth Partr rally se stal Jaroslav Orsák z Valašských Kloouk, který se dočkal životního úspěchu.
Otrokovický chodec Jiří Janoušek si přivezl z MS veteránů ronzovou medaili.
Ofenzivní záložník Jan Kraus prodloužil smlouvu s Tescomou Zlín do 30. června 2009.
Zlínský odchovanec Petr Čajánek ukončil své půsoení v NHL, opustil klu St. Louis lues a kývl na lukrativní naídku ruské Kazaně.
Na lavičce druholigových orů z Valašského Meziříčí kvůli špatným výsledkům skončil trenér Jan Klacl. Hokejisty dostal na starosti dosavadní asistent Jan Dědek.
Volejalisté Fatry Zlín mají nového trenéra. Poslední celek taulky převzal po Romanu Mackovi ývalý reprezentační kouč Pavel Třešňák.

LISTOPAD

Martin Olejník získal na turnaji Pro Tour v rakouském Welsu velmi cenný ronz ve čtyřhře společně s Richardem Výorným.
Zlínský vzpěrač Tomáš Hofauer získal stříro na mistrovství repuliky mužů v kategorii nad 105 kilogramů.
Racketlonista Michal Juřena ze Zlína ohájil titul českého vicemistra.
Hokejový gólman Radovan iegl přišel na střídavý start do Zlína.
Jarmila Slovenčíková ze Zlína se stala mistryní světa v disciplíně konstantní váha ez ploutví.
Vzpěrač Jiří Orság z Karolinky se stal juniorským mistrem repuliky v kategorii do 105 kilogramů. Zlínský Tomáš Hofauer yl druhý.
Sáloví fotalisté Kominte Jestřaí hrající celostátní ligu mění název na SF enago.
Stolní tenisté Avexu Zlín srdnatě ojovali o postup do čtvrtfinále Poháru ETTU, nakonec ale podlehli francouzskému Angers 2:3.
V pátek 23. listopadu náhle zemřel ve věku 56 let předseda představenstva zlínského fotalového kluu Josef Duda.

PROSINEC

Útočník Petr Čajánek oznámil, že v této sezoně ude olékat dres národního celku.
Vedení fotalového Slovácka nečekaně odvolalo z funkce trenéra Pavla Maluru, který skončil s týmem po polovině soutěže na prvním místě. Jeho nástupcem se stal Leoš Kalvoda.
Fotalisté Tescomy Zlín přezimují v první lize na výtečné sedmé příčce.
Oránce Pavel Zuíček přestoupil ze Zlína do hokejové Komety rno, klu opustil i forvard Peter arinka, jenž zamířil do Třince. Z pozice asistenta trenéra Ernesta okroše vedení odvolalo dlouholetého koučova spolupracovníka Jaroslava Stuchlíka. Jeho místo zaujal Stanislav Přikryl. Za špatné výsledky dostal tým pokutu.
Napajedelská Petra Hánová a Milan Šádek ze Zlína se stali juniorskými vicemistry světa v kulturistice.
Extraligové vzpěračky Zlína ohájily v nejvyšší soutěži ronzové medaile.
Záložník Václav Zapletal, který se nedokázal prosadit do základní sestavy Tescomy Zlín, přestoupil do druholigové Opavy.
Zlínský Michal Juřena ohájil český titul v raketovém čtyřoji.

1.1.2008 VSTUP DO DISKUSE 1
SDÍLEJ:
Srážku dvou osobních aut řešili ve středu 18. října po desáté hodině dopoledne hasiči, policisté a zdravotníci nedaleko Fryštáku ve směru na Holešov.
5

Za Fryštákem bourala dvě auta, posádky včetně dětí vyvázly bez zranění

Ilustrační foto.

Měli zpronevěřit evropské dotace, za to můžou dostat i tři roky vězení

Krotitelé duchů, Mimoni, Star Wars či série Lego Frozen, i to je svět kostiček

V Baťově institutu ve Zlíně je až do začátku ledna k vidění unikátní výstava stavebnic.Svět kostiček výstava, která nabízí průřez rozsáhlou soukromou sbírkou sortimentu společnosti LEGO za posledních téměř 40 let její produkce. Výstava je k vidění ve 14|15 BAŤOVĚ INSTITUTU do 2. ledna 2018.

Spoluhráči z Kodaně po losu nevěděli, kde Zlín leží, tvrdí Greguš

Když Fastav nalosovali do základní skupiny Evropské ligy ke Kodani, fotbalisté dánského mistra vůbec netušili, s kým mají tu čest. Český stoper Michael Lüftner společně se slovenským záložníkem Jánem Gregušem a jeho krajanem Denisem Vavrem museli svým spoluhráčům vysvětlovat, kde Zlín leží a jakou ligu vůbec hraje.

Stavbě přehrady předchází výkup pozemků. Cena až 6 tisíc za metr čtvereční

O tom, že se bude ve Vlachovicích budovat přehrada, věděli už naši praprarodiče. Dočká se jí v dospělosti generace našich dětí. „Klidně s tímto projektem zestárneme. Dílo takového rozsahu a výjimečné důležitosti za to stojí,“ říká starosta Vysokého Pole Josef Zicha.

Nabourala se třemi promile a ujela

Jednapadesátiletá řidička nabourala na Jižních Svazích ve Zlíně do jiného auta a ujela. V krvi měla skoro tři promile. Vozidla si všiml svědek, který zavolal na tísňovou linku policie.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení