Rudolf Slezák stříbrný ve Valticích

Zlín - Čtvrté celostátní bodovací turnaje mládeže ve stolním tenise se konaly ve Valticích (mladší a nejmladší kadeti) a Hluku (starší kadeti a dorost).

4.3.2014

Ilustrační foto.Foto: Deník / Karel Vosika

Nejlepší výsledek z hráčů KST Zlín dosáhl Rudolf Slezák, který v kategorii nejmladších kadetů obsadil druhé místo, když ve čtvrtfinále porazil Matěje Stacha (Bělá pod Bezdězem) 3:0, v semifinále Ondřeje Květoně (Pocinovice) 3:2 a prohrál až ve finále s českou jedničkou Šimonem Bělíkem (Ostrava) 0:3.

Další hráč KST Zlín Jan Dufek prohrál se stejným soupeřem v semifinále 0:3. Ve čtyřhře pak Rudolf Slezák a Jan Dufek skončili na druhém místě, když ve finále prohráli s dvojicí Jiří Kadlčík, Tomáš Grmela (oba Olomouc) 1:3.

V kategorii mladších kadetů se dostal Michal Nedbálek do osmifinále. Čtyřhru Nedbálek společně s Filipem Černotou (Praha) vyhráli, když ve finále porazili dvojici Radim Bako, Filip Vybíral (oba Lanškroun) 3:1.

V kategorii starších kadetů se dostal Tomáš Koldas do čtvrtfinále, kde prohrál s Danielem Bártou (Havlíčkův Brod) 0:3.

Ve čtyřhře pak zlínští hráči Koldas s Ondřejem Lapčíkem prohráli až ve finále s dvojicí Vlastimil Buben (Hradec Králové), Ondřej Vévoda (Malenovice) 0:3.

V kategorii starších kadetek prohrála Stanislava Slezáková ve čtvrfinále se Zdenou Blaškovou (Prachatice) 0:3.

Soutěž čtyřher vyhrála Michaela Viktorínová (KST Zlín) s prachatickou Zdenou Blašková, které ve finále porazily dvojici Kateřina Čechová, Nikita Petrová (obě Havířov) 3:1.

V kategorii dorostenců se ze zlínských stolních tenistů nejdále probojoval Michal Prokeš, který skončil v osmifinále. (hot)

4.3.2014 VSTUP DO DISKUSE
Srážku dvou osobních aut řešili ve středu 18. října po desáté hodině dopoledne hasiči, policisté a zdravotníci nedaleko Fryštáku ve směru na Holešov.
5

Za Fryštákem bourala dvě auta, posádky včetně dětí vyvázly bez zranění

Měli zpronevěřit evropské dotace, za to můžou dostat i tři roky vězení

Krotitelé duchů, Mimoni, Star Wars či série Lego Frozen, i to je svět kostiček

V Baťově institutu ve Zlíně je až do začátku ledna k vidění unikátní výstava stavebnic.Svět kostiček výstava, která nabízí průřez rozsáhlou soukromou sbírkou sortimentu společnosti LEGO za posledních téměř 40 let její produkce. Výstava je k vidění ve 14|15 BAŤOVĚ INSTITUTU do 2. ledna 2018.

Spoluhráči z Kodaně po losu nevěděli, kde Zlín leží, tvrdí Greguš

Když Fastav nalosovali do základní skupiny Evropské ligy ke Kodani, fotbalisté dánského mistra vůbec netušili, s kým mají tu čest. Český stoper Michael Lüftner společně se slovenským záložníkem Jánem Gregušem a jeho krajanem Denisem Vavrem museli svým spoluhráčům vysvětlovat, kde Zlín leží a jakou ligu vůbec hraje.