Nadšeně bojující ševci se ujali Minaříkem hned ve druhé minutě vedení. Hrdinou mužstva vítězů byl ale Igor Norek, který v utkání zaznamenal hattrick. Hvězda střetnutí také poslala pátý kolektiv tabulky v 38. minutě do dvoubrankového náskoku na 4:2. Tři minuty před koncem pak už jenom zmírnil porážku favorizovaného Bostonu Aleš Fryšták.

Ztratil i vedoucí Rivermen, jenž remizoval se Statorem. V očekávané partii 21. kola ovšem pokořil Rivermen celek Tigers 4:3. Tygři, loňští mistři ligy, přitom v Malenovicích vedli 2:0. Ve 23. minutě stačil ještě Juřena srovnat na 3:3, ovšem o minutu později Hoffrichter vsítil vítězný gól lídra soutěže. Ve zbytku utkání už pohlednému souboji kralovali oba brankáři Kašpárek a Štefek.

PŘEHLED VÝSLEDKŮ

20. KOLO: Stator – Rivermen Malenovice 5:5 (Malota 3, Štěpánek, Chmelař – Hoffrichter 3, Pešat, Penner), Zlínský Švec – Boston Zlín 4:3 (Norek 3, Minařík – Šabacký 2, Fryšták), HC 94 Malenovice – Kroměříž 0:10 (Skočovský 5, Eduard Majda 2, Hrbáček, Vašíček, Gross).

21. KOLO: Rivermen Malenovice Tigers Malenovice 4:3 (Hoffrichter 2, Pešat 2 – Skalický, Juřena, Kostka), Boston Zlín – Stator 8:1 (Horňák 2, Kulička 2, Šabacký 2, Vingárek, Novák – Štěpánek), Kroměříž – Zlínský Švec 2:9 (Benda, Brada – Šustek 3, Bartoš 2, Krepl, Vymazal, Minařík, Norek), HK Otrokovice – HC 94 Malenovice 17:0 (Brichta 4, Volařík 3, Graubner 2, Hamrlík 2, Vystavěl 2, Žitný 2, Kalivoda, Šrajer).

DOHRÁVKA 15. KOLA: HK Otrokovice – Tigers Malenovice 1:7 (Graubner – Košatka 4, Skalický, Juřena, Mikoška). ⋌(hot)

1. Rivermen 12 0 1 0 2 122:54 37
2. Boston 11 1 0 1 2 85:42 36
3. HK Otrokovice 7 0 0 3 4 74:53 24
4. Rangers 7 0 0 0 5 67:63 21
5. Zlínský Švec 5 2 1 1 5 81:79 21
6. Tigers 5 1 0 0 5 32:25 17
7. Kroměříž 3 1 1 0 9 53:80 12
8. Stator 3 0 1 0 11 52:91 10