,,Zápas hraný na 60 minut vyhrál výběr domácí ligy 7:5. Následné prodloužení hrané dvěma míčky, v němž nastoupili všichni hráči, ukončil už v první minutě nastaveného času Petr Žák. A protože v prodloužení měl vstřelený gól hodnotu deseti branek, tak se veteráni dostali do vedení 15:7,“ prozradil jeden z organizátorů zajímavého hokejbalového měření sil konaného poslední den v každém roce Jiří Nerád.

 Ten byl také důležitou postavou zbytku duelu.

,,Letošní novinkou bylo druhé prodloužení. To se hrálo dlouhých 13 minut, než jsem vsítil branku v hodnotě 5 gólů. Náš kolektiv tak prestižní exhibiční střetnutí vyhrál 20:7,“ radoval se Nerád.

 Jedné z legend hokejbalu v Malenovicích se líbil výkon obou mužstev.

,,Oba celky se postaraly o pohledný zápas. V něm se v týmu Starých pánů dařilo Albertovi Štramberskému, který dal čtyři góly. V barvách výběru malenovické ligy zaznamenal hattrick David Hamrlík. Za zmínku stojí také dobrý taktický tah Starých pánů, kteří do druhého prodloužení poslali do brány nadějného gólmana Fabiána Prokopa. Ten je nezklamal, když udržel čisté konto,“ upozornil ještě Jiří Nerád.

V Malenovicích byla po celý den dobrá a veselá silvestrovská nálada.  ,,Díky paní Turečkové a paní Borovcové se nezapomnělo ani na pohoštění a pitný režim. A po zápase se při příjemném posezení našel čas i na zhodnocení celého malenovického hokejbalového roku 2019,“ děkoval všem účastníkům exhibice v Lopik Aréně Nerád.

STAŘÍ PÁNI MALENOVIC – VÝBĚR MALENOVICKÉ LIGY 20:7

Staří páni Malenovic: Labský, Prokop – Ráček, Petr Žák, Olša, Marek Večeřa, Kolář, Josef Červenka, Nerád, Jakub Žák, Horňák, Albert Štramberský. Trenér Jan Patík.

Výběr Malenovické ligy: Štefek – Šabacký, Fryšták, Novák, Filip Červenka, Hamrlík, Marek Konečný, Radek Vingárek. Trenér: Petr Hromadník.