Slavičín pálil slepými a výhru jim vzala penalta v nastavení

Slavičín – To je pech. Branka z poslední minuty a navíc z pokutového kopu rozhodla o tom, že se divizní fotbalisté Slavičína vrátili z Bystřice nad Perštejnem jen s remízou. „Ještě teď jsem naštvaný. Kdybychom vyhráli 6:0, tak se nikdo nedivil," skřípal po utkání zuby trenér Slavičína Milan Otépka.

16.10.2016

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Stanislav Dufka

BYSTŘICE NAD PERNŠTEJNEM – SLAVIČÍN 1:1 (0:1)

Kromě střelecké nemohoucnosti jeho svěřenců jej vytočil ještě samotný závěr. „Naše nedůslednost a špatný odkop přinesl již v nastaveném čase roh, který se už ani neměl kopat. Po jeho odehrání však na upozornění pomezního sudího hlavní odpískal penaltu za údajnou naší ruku a bylo vymalováno," kroutí hlavou kouč.

Hosté i přes pozdní příjezd byli po celý čas aktivnější a až třetí proměněná šance kanonýra Kříže znamenala vedení. „Neskutečný okamžik přišel těsně před přestávkou, kdy Petr Švach s Matůšem chtěli na brankové čáře míč dorazit, ale místo toho se srazili a míč vykopli nad bránu. Klíčový okamžik," označil zpětně trenér, jehož tým by si rád spravil chuť za týden, kdy doma vyzve suveréna soutěže Hodonín. „Uděláme vše pro to, aby třinácté utkání podzimu neskončilo jejich výhrou," slíbil Otépka.

Branky: 90. Zbytovský (pen.) – 29. Kříž. Rozhodčí: Machač, 80 diváků. Slavičín: Jelínek – Kalus, T. Švach, Lukaštík, Mezírka – Horáček (82. M. Švach ml.), Elšík, Školník, P. Švach (87. Zvoníček) – Matůš (73. Goňa), Kříž. Trenér: M. Otépka.

Autor: Martin Břenek

16.10.2016 VSTUP DO DISKUSE

Co říkáte na výsledky voleb? Hlasujte

Antonín Seďa

Po patnácti letech končí v Poslanecké sněmovně Antonín Seďa

Na Zlínsku zvítězilo ANO, druhá SPD a třetí KDU-ČSL

ANKETA / VIDEA / FOTOGALERIE/ Voliči našeho regionu si vybrali do čela hnutí ANO 2011, které získalo v kraji 28,76 % hlasů. Druhá skončila SPD Tomio Okamury (12,90 %), následovaná KDU-ČSL(11,41 %).

ODS zapíjela poslanecký mandát Stanislava Blahy šampaňským

VIDEO / FOTOGALERIE / Nejprve vládla poklidná atmosféra v přítmí projektoru, který na zeď uherskohradišťské komunitní kavárny Cafe 21 vysílal první čísla volebních výsledků.

Kašík: Na kandidátce jsem zakroužkoval lidi ze Zlína, vždycky jsem byl srdcař

FOTOGALERIE / K volbám zas tak často prý nechodí, vlastně dnes je to podle něj asi podruhé. "Ale chtěl jsem zvolit ty, kteří jsou podle mne důležití," uvedl v sobotu krátce po 13. hodině strážce hokejové svatyně zlínských beranů - brankář Libor Kašík.

Další obrat nestačil. Zlín má z Pardubic bod

2:0, 2:3, 4:3. Ze zápasu zvratů si hokejisté Aukro Berani Zlín uloupli aspoň bod z pardubického perníkového srdce. Ševci nakonec prohráli 3:4 v prodloužení, přestože během pěti minut na přelomu první a druhé třetiny otočili vývoj zápasu z 0:2 na 3:2 dvěma trefami Honejska a Popelky. Žlutomodří ale vedení ztratili a v prodloužení přesilovku čtyři na tři využil francouzský útočník Treille, který pro Zlín připravil třetí porážku v řadě.