Zlínský kolektiv porazil béčko Valašského Meziříčí 5:3.

,,Do utkání jsme nastupovali už s jistotou postupu do Zlínské ligy. Ale i v oslabené sestavě jsme si ho chtěli užít. Přestože jsme měli po většinu času míček pod kontrolou, Valaši v průběhu druhé třetiny z ojedinělých akcí dokázali vyrovnat na 3:3. Klid v našich řadách tak zařídil až Tichý, který těsně před koncem vstřelil náš čtvrtý gól.

Valašské Meziříčí však mohlo v poslední minutě při vyloučení Soldána v přesilovce skóre znovu srovnat. Oslabení jsme naštěstí v pohodě ubránili a navíc v něm Zeman pátou trefou do sítě soupeře definitivně podtrhl naše vítězství," informoval útočník Zlína Jan Krkoška.

V následném střetnutí jeho celek v pohledném duelu okořeněném spoustou osobních soubojů zdolal céčko Hluku 10:4. ,,Byl to zápas čtyřiatřicetiletého matadora Lukáše Soldána, který v jeho první polovině vstřelil během patnácti minut čtyři branky. Dařilo se rovněž náhradnímu gólmanovi Večeřovi, jenž se blýskl několika důležitými zákroky," chválil Jan Krkoška, jenž proti slováckému celku zaznamenal hattrick.

Výsledky 25. a 26. kola: VLAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ B – ZLÍN LIONS 3:5 (1:2, 2:1, 0:2). Branky Zlína: Tichý 2, Zeman 2, Jan Kovařík. HLUK C – ZLÍN LIONS 4:10 (1:4, 1:3, 2:3). Branky Zlína: Soldán 4, Jan Krkoška 3, Jan Kovařík 2, Tichý. Sestava: Večeřa – Holoči, Ženožička, Zeman, Soldán, Tichý, Jan Krkoška, Jan Kovařík, Kučera, Vicherek. ⋌(hot)