Druhou pozici obsadili Libor Holub s Janem Pastirčákem, třetí místo vybojovala dvojice David Černotík, Jaroslav Černotík ml., čtvrtou příčku brali Kateřina Koblihová s Janem Zimou, Marcela Olšáková s Davidem Žižkou skončili pátí.

,,Michaela Špačková s Adamem Placrem, nejúspěšnější dvojice v letošním ročníku Sousedských turnajů, potvrdili roli největších favoritů turnaje. V zápasech se prosazovali díky útočnému pojetí Adama a nápaditou síťovou hrou Michaely. Vítězové ve výměnách nedělali téměř žádné chyby. Libor Holub s Janem Pastirčákem se stále zlepšují. Stříbrný pár těžil ze sehranosti a kvalitního útoku. Minimálně chyboval a odměnou mu bylo další pódiové umístění v Sousedských turnajích. Sourozenci David Černotík a Jaroslav Černotík mladší vynikali celodvorcovým technickým pojetím. Zbytečné chyby je však připravily o ještě lepší umístění,“ hodnotila medailisty Kateřina Žižková, jedna z pořadatelek turnaje.

Další pátý Sousedský turnaj se uskuteční tuto sobotu 28. května. Tradičně ho pořádá Sportovní klub badmintonu Vsetín. Soutěž amatérů ve čtyřhře se bude hrát na pěti kurtech ve sportovní hale v Janové.

,,Zápasy se budou hrát švýcarským systémem,“ upozorňuje Kateřina Žižková.

Začátek je v 9 hodin. Rozhodující utkání budou k vidění mezi 13. a 15.30 hodinou. Prezentace probíhá od 8.45 hodin. Startovné je 200 Kč na osobu.