Utkání, v něm domácí nastoupili s posilou Ali Mohammedem z Indie, se však na začátku pro hosty vyvíjelo příznivě. Ve druhé čtyřhře Nedbálek s Janem Dufkem udolali v pěti sadách duo Gorecki, Ali Mohammed. Poté ještě Jan Dufek porazil Goreckiho a Nedbálek si poradil se Šmerdou a Zlín vedl 3:1. Ve zbytku střetnutí už ale kralovali domácí.

,,V souboji dvou nejslabších týmů první ligy rozhodly větší stolně tenisové zkušenosti domácího družstva. Brňané měli také lepší podání,“ uznal jeden z hostujících hráčů Michal Nedbálek.

Ten si v zápase připsal jeden cenný skalp.

,,V duelu se Šmerdou jsem prohrával 1:2 na sety a 8:10 v sadě čtvrté. V této pasáži střetnutí jsem odvrátil dva mečboly. Vývoj pátého setu už jsem kontroloval,“ prozradil Nedbálek.

Druhý singlový bod Zlína získal Jan Dufek, který ve třech sadách hladce porazil Goreckiho.

,,V tomto utkání se mi velmi dařilo. Soupeře jsem přehrával uvolněným forhendovým topspinem,“ potěšil alespoň jeden povedený výsledek na brněnských stolech Jana Dufka.

Zlín odehrál ještě jeden prvoligový zápas. V předehrávce 15. kola prohrál v Hustopečích 0:10. Hosté v utkání v herně pátého celku tabulky vybojovali pouze dva vítězné sety.

V tabulce je Zlín pořád na 12. místě.

Další zápasy zlínské družstvo odehraje v sobotu 18. února od 15 hodin v hale Slavie Praha a v neděli 19. února od 10 hodin na půdě béčka Sokola Hradec Králové.

MORAVSKÁ SLAVIA BRNO – KST ZLÍN 10:3

Body Zlína: Jan Dufek, Nedbálek, čtyřhra: Nedbálek – Jan Dufek.

TJ SGROTEC HUSTOPEČE – KST ZLÍN 10:0