Zajímavé bude sobotní střetnutí se Znojmem.

,,V souboji se znojemským družstvem máme o motivaci postaráno. Jednak proto, že jsme v listopadu ve Znojmě prohráli 1:10 a také proto, že za Jihomoravany hraje Marek Vybíral, který v minulosti působil ve Zlíně. V domácím prostředí bychom měli uhrát lepší výsledek než na jihu Moravy. Duely ve zlínské herně se totiž budou hrát s těžšími míčky s menším odskokem, což je pro nás výhoda,“ věří, že domácí zápas vyhrají, největší opora Zlína Jan Dufek.

Dva běžecké závody pořádá o víkendu ve Zlíně klub Sri Chinmoy Marathon Team.
V Přílukách se v sobotu koná dvoumílový závod, v neděli půlmaraton

Patřičný náboj bude mít také nedělní zápas se záložním celkem Moravské Slavie Brno.

,,Hosté mají silné družstvo. Jejich barvy hájí zkušení borci Marek Šmerda a Petr Šenkapoul. Ty doplňují kvalitní mladí Ukrajinci Oleg Igorevič Rehotun a Vladimir Sergejevič Burylov. Utkání je otevřené. Netroufám si odhadnout, jak dopadne. Nicméně když budeme získávat body přes Šmerdu a Šenkapoula, a k tomu přidáme i nějaké body z duelů s mladými Ukrajinci, tak bychom i v partii s béčkem brněnské Moravské Slavie Brno měli uspět,“ láká skalp druhého družstva tabulky Jana Dufka.

Zlín do obou zápasů nastoupí v nejsilnější sestavě s Janem Dufkem, Michalem Nedbálkem, Arnoštem Topičem a Ondřejem Vrankou.