,,Elizza Praha má v sestavě dva kvalitní hráče. Jejich největší oporou je Slovák Jakub Fígeľ. Ten je aktuálně sedmým nejúspěšnějším stolním tenistou v první lize. Dalším velkým tahounem je zkušený matador Luděk Laboutka. Zbytek družstva je letos složený z Tomáše Hlaváčka, Petra Dvořáka, Jana Krameše a Zdeňka Šedivého. Jedná se o silný kolektiv, který bude v zápase favoritem,“ uznává za zlínský celek Michal Nedbálek.

Domácí jsou však před víkendem dobře naladění a devátému týmu soutěže nedají nic zadarmo.

,,Pokud za Elizzu nenastoupí Fígeľ, nebo Laboutka, tak v sobotním duelu můžeme zabojovat o remízu. Pokud však k nám Pražané přijedou v nejsilnější sestavě, tak bude těžké jim vzdorovat,“ uvědomuje si Nedbálek před sobotním soubojem.

Zlín si víc věří na rezervu EL Niňa Praha.

,,Pražané k nám přijedou s mladými hráči Jakubem Kauckým, Martinem Šípem, Matějem Stachem a Kryštofem Přidou. Těm by mohlo dělat problémy nezvyklé prostředí v naší herně. Ovšem také EL Niňo má kvalitní družstvo. Pražané mají víc odtrénovaných hodin a nechybí jim sebevědomí. Proto i oni jsou v utkání favority. My je však určitě potrápíme,“ slibuje Michal Nedbálek.

Zlín do obou střetnutí nastoupí s Janem Dufkem, Michalem Nedbálkem, Romanem Kopečným a Jakubem Dufkem, nebo s Ondřejem Vrankou.