„V zápasech play off je jedno, jakým rozdílem zápas skončí. Tady už se hraje jenom na vítězství. Je to jenom druhý bod pro Střešovice a výsledek určitě nebude mít vliv na naši psychiku. Doma jistě odehrajeme úplně jiné zápasy," věří Jaroslav Vaněk. Ve druhém zápase Panteři na soupeře nestačili ani v jedné činnosti.

„Je pravda, že tentokrát jsme neměli na Tatran ani fyzicky ani herně. Nejsme prostě profesionálové, abychom dokázali zvládnout dva zápasy ve třech dnech, během kterých jsme jeli dvakrát do Prahy. To se prostě muselo projevit. Tentokrát jsme na hřišti fyzicky nebyli," přiznal Vaněk.

V průběhu druhé třetiny, když Tatran začal zvyšovat svůj náskok, zdálo se, že otrokovičtí hráči nemají dost psychických sil na obrat.

„Nemyslím si, že jsme zápas už po polovině vzdali, ale neměli jsme už tolik chuti se o výsledek porvat tak jako na začátku. Byla to z naší strany taková bezmoc. Tatran zápas ovládl. Má ve své sestavě spoustu zkušených hráčů, kteří vědí jak se dobře rozehraný zápas dohrává. Domácí se prakticky pořád snažili útočit. Nikam nezalezli a nečekali, co my vymyslíme," podotkl hráč Panterů Jaroslav Vaněk.

Otrokovice se k ohrožení branky Střešovic dostávaly v zápase jen sporadicky. V první třetině vyslaly na branku soupeře dokonce jen jednu střelu.

„Nevím, jestli bych si podobný zápas vybavil. Je pravda, že jsme branku soupeře téměř po celý zápas neohrožovali. Střelbu musíme v domácích zápasech změnit, protože je opravdu tragická," uvědomuje si Vaněk, který před domácími zápasy burcuje.

„Důraz a nasazení musí být úplně jiné. Máme na to, abychom oba domácí zápasy vyhráli. Musíme být disciplinovaní, protože Tatran má přesilovky hodně dobré," dodal Jaroslav Vaněk.

Třetí zápas je na programu v Otrokovicích dnes od 20 hodin. V neděli se Panteři střetnou s Tatranem doma už od 17 hodin.