Druhou příčku v Přílukách v konkurenci pětapadesáti mužů obsadil se sedmadvacetise­kundovou ztrátou otrokovický Matěj Nekoranec, bronzovou pozici vybojoval další běžec ze Zlína Denis Knedla (11:09). Na výborné časy dosáhli také čtvrtý v pořadí, reprezentant klubu Sri Chinmoy Marathon Team Olomouc Karel Branka (11:18) a pátý Pavel Dubčák (Zlín, 11:20).

,,Kolem mety prvního kilometru se mi podařilo zbavit se všech soupeřů a ve zbytku závodu už jsem si zisk první příčky pohlídal. Těší mě rovněž, že se mi ostré tempo dařilo udržet až do cíle," pochvaloval si Svatopluk Janečka, pro něhož to byla premiérová ůčast v Běhu na 2 míle ve Zlíně. ,,Překvapila mě skvělá atmosféra okolo závodu, proto se tohoto podniku už budu zúčastňovat pravidelně," slíbil při vyhlašování vítězů Janečka. ,,Svaťu jsem se v závěru snažil dostihnout, ale bohužel se mi to nepodařilo," konstatoval v cíli druhý v pořadí šestnáctiletý mladík Matěj Nekoranec.

K vidění byly také dobré výkony mezi ženami. V šestadvaceti­členné konkurenci vyhrála časem 12:35 členka formace Valachbike CykloMira Lucie Javorová z Hvozdné, před Vinati Docziovou z pořádajícího klubu Sri Chinmoy Marathon Team Zlín (13:05). Třetí místo získala za čas 14:13 zlínská Šárka Vašířová.,,Nebyl to můj úplně ideální běžecký výkon, nicméně vítěznou pozici jsem přece jenom bez problémů uhájila," přiznala po závodu mimo jiné také bikerka a triatletka 26letá Lucie Javorová.

V závodu, kde rozhodoval poměr věku a výsledného času, ovládl kategorii mužů šestašedesátiletý Bohumil Holeš (JISVA Zlín, 12:13), mezi ženami je pořád neporazitelná 67letá Anežka Janečková (AK Zlín, 16:09).