„Jsme hrdí, že můžeme na domácí půdě hrát právě tento turnaj a chceme náš poslední výsledek ze světového šampionátu ve Skotsku vylepšit,“ hlásí brankář Radek Adam.

„V posledním kole světového poháru, které jsme odehráli na začátku září v Německu, byl postup do finále nepravděpodobný, ale na klání včetně tří nejlepších týmů světa jsme se probojovali až do finále a druhým místem jsme si vybojovali možnost startu ve finále,“ připomněl šťastně a hrdě Adam.

RZ 10 Halenkovice uzavírala první sekci nedělní etapy Barum Czech Rally. Na této zkoušce odstoupil jeden z favotitů novozélanďan Hayden Padon, který nedaleko obce Žlutavy ulomil po nárazu do stromu pravé zadní kolo. Novinkou soutěže byl premiérový průjezd
Opět změna. Barumka se pojede již v polovině srpna! Týden před Trnkobraním

Prestižní turnaj nejlepších hráčů kolové světa startuje ve zlínské sportovní hale Datart v sobotu zápasy ve skupinách, finálové souboje jsou pak na programu po 18. hodině, přičemž vítěz by měl být znám před 21. hodinou.

„Představí se nejlepších hráči kolové z Německa, Švýcarska, Rakouska, Francie, Japonska a Česka. Představí se všichni medailisté z letošního mistrovství světa ve skotském Glasgow, kdy loňské

vítězství obhajuje rakouská dvojice Patrick Schnetzer, Stefan Feurstein,“ upřesnil za pořadatelský tým Jan Krejčí.

Premiérově zlínská dvojice Tomáš Horák a Radek Adam se rozhodně mezi světovou elitou ve skotském Glasgow neztratila a domů si přivezli bramborové medaile.
Zlínská kolová dovezla v triku nároďáku z MS bramborové medaile!

„Silní budou němečtí úřadující mistři bratři Koppové, dlouhodobě kvalitní jsou Francouzi z Dorlisheimu. Za černého koně turnaje jsou považování další němečtí sourozenci Mladyovi, překvapit ale může také některý z našich týmů,“ je optimistou Krejčí. „Do Zlína také dorazí legendy české cyklistiky bratři Jan a Jindřich Pospíšilovi, dvacetinásobní mistři světa,“ láká k návštěvě Jan Krejčí.