Přitom až na Štekla odjela Fatra na Hanou v nejsilnější sestavě. „Velmi rozladěn jsem přístupem Indráka, který nedodržel životosprávu,“ zlobil se na mladíka předseda klubu a vedoucí týmu Jan Hofman.

Navíc domácí se proti Boršického výběru posílili hned o čtveřici mladíků ze Zubří. „Především pivot Třeštík byl k neudržení. Pokud bude Prostějov hrát tak jako proti nám, nebude mít problém se záchranou,“ prorokuje soupeři Hofman.

Úvod zápasu patřil hostům, ovšem Prostějov sérií branek získal vedení na svou stranu, které už ale nepustil. „Dvanáct minut před koncem se nám podařilo snížit náskok domácích na rozdíl tří gólů. Následně jsme ale neproměnili sedmimetrový hod a následně i tři vyložené šance, a bylo po zápase,“ zklamaně konstatoval Hofman. „I přes prohru zaslouží pochvalu Dmitrij Chomič, který v našem dresu podal nejlepší výkon, příkladně bojoval.“

Aby Napajedla nezabředla do bojů o záchranu, musejí v neděli od 17 hodin porazit Přerov. „Nic jiného neberu. V opačném případě podám demisi,“ dodal předseda.

PROSTĚJOV - FATRA NAPAJEDLA 34:27 (20:15)

Fatra: Stojar, Machan - Zd. Kašný 5, Odstrčilík 2, Závodník 4, Jurásek 2, D. Chomič 6, Zmeškal 1, Žák 2, Vaško 5, Indrák, Hanák. Trenér: Boršický. Sled: 0:2, 6:8, 13:8, 21:17, 29:21, 29:26, 32:26.