„Vedení vysoké školy nám vytvořilo odpovídající zázemí pro to, abychom ve své druhé sezoně mohli pomýšlet na postup. Prakticky ve všech zápasech jsme byli lepší a zaslouženě vyhráli,“ je přesvědčen Alexander Nagy.

Závěrečné dvojkolo čeká zlínské squashisty první dubnový víkend, kdy se představí v Brně. „Zde dostanou příležitost hráči, kteří toho v sezoně až zase tolik nenahráli. I přesto uděláme maximum, abychom nepřerušili vítěznou sérii,“ dušuje se kouč.

Také v příštím ročníku bude výběr vysokoškoláků pomýšlet na přední příčky, a pokud se naskytne možnost dalšího postupu, určitě se mu bránit nebudou. „Bylo by to skvělé, ale našim cílem bude v osmičlenné moravské skupině atakovat medailové pozice,“ přeje si Nagy, jenž již nyní hledá posily. „Podle všeho by nás v příštím ročníku měli posílit Radovan Kojecký a Michal Řezníček. Poněvadž se naše základna rozrůstá, přihlásíme do soutěže také rezervní tým, který bude hrát třetí ligu,“ dodal Alexander Nagy.

Sestava squashového týmu VŠSK UTB Zlín: Alexander Nagy, Michal Juřena, Jan Weiss, Marek Pospíšil, Martin Mikulka, Miroslav Šenkeřík.