Zajímavé souboje se také hrály ve 13. kole. Nečekala se totiž vysoká výhra 7:2 Rivermenu nad Rangersem Zlín. V útočně laděné partii byl ještě šest minut před koncem stav pouze 4:2. V závěru utkání ovšem dvě branky Pešata a branka Sušiny zajistily vysoké vítězství pro aktuálního lídra ligy v Malenovicích.

Dramatický byl zápas, v němž Boston Zlín porazil Tigers Malenovice 1:0. V tomto střetnutí vynikali oba brankáři Michal Katerinjuk mladší a Karel Štefek. O zisku bodů pro letos silný Boston tak rozhodl ve třiadvacáté minutě po spolupráci se Starobou Radim Jurášek.

Přehled výsledků – dohrávky: Boston Zlín – Zlínský Švec 6:5 po sam. náj. (Šabacký 2, Medek 2, Jurášek, Staroba – Norek 2, Bartoš, Ovčáček, Zdráhal), Kroměříž – HC 94 Malenovice 5:4 po sam. náj. (Večerka 2, Hrbáček, E. Majda, Vavruša – Jakeš, Končák, Langer, A. Bachánek), Rivermen Malenovice – Stator 13:3 (Hofrichter 4, Karásek 3, Miloslav Hladký 3, Pešat 2, Veselý – Papírek, Hudeček, Večeřa).

13. kolo: Rivermen Malenovice – Rangers Zlín 7:2 (Pešat 4, Sušina 2, Hofrichter – Navrátil, Sloboba, HK Otrokovice – Zlínský Švec 5:6 po sam.náj. (Volařík 2, Brichta, Slováček, Stanev – Minařík 2, Ovčáček 2, Zdráhal, Norek), Kroměříž – Stator 1:5 (Florián – Večeřa 2, Hodoško, Koutský, Roman Figuli), Boston Zlín – Tigers Malenovice 1:0 (Jurášek).

1. Rivermen 10 0 0 0 0 106:42 30
2. Boston 9 1 0 1 1 57:35 30
3. Rangers 6 0 0 0 4 59:58 18
4. HK Otrokovice 5 0 0 3 3 49:43 18
5. Zlínský Švec 3 2 1 1 4 64:67 15
6. Tigers 3 1 0 0 4 20:20 11
7. Kroměříž 2 1 1 0 7 38:64 9
8. Stator 3 0 0 0 9 43:70 9