Prštné bude chtít v derby po třech výhrách v úvodních třech kolech potvrdit vynikající vstup do soutěže.

„Budeme se snažit zatlačit na hostující obranu a tím ztížit Jiskře přípravu útoku. Pokud budou mít totiž hostující opory Úruba a Ladislav Bršlica dobrou nahrávku, je těžké je chytat. Respekt také chováme k posile z Holešova Tkadlecovi," nepodceňuje soupeře vedoucí domácího kolektivu Radek Košatka.

Ten však ví, jak krajského rivala překonat. ,,Budeme spoléhat na své klasické zbraně souhru a výborný pohyb. Ve vyrovnaném utkání ale rozhodne momentální forma všech jeho aktérů a také rozpoložení lídrů," uvědomuje si Radek Košatka, který bude mít v sobotu k dispozici kompletní základní sestavu.

Rovněž v Otrokovicích se na střetnutí těší, i když Prštné považují za favorita zápasu. „Domácí ovšem potápíme a pokusíme se jim sebrat alespoň bod. Abychom ale z duelu vytěžili remízu, musíme podat spolehlivý výkon v poli i na nahrávce. Samozřejmostí je přesný útok," plánuje smečař hostů Ladislav Bršlica.

Jeho tým ale půjde do utkání ve velmi oslabeném složení. „Chybět budou po operaci kolena Pavel Bršlica, zraněný Holík a z pracovních důvodů Hnaníček, Ondra, Tkadlec, Mlýnek a Řízek," vypočetla absence jedna z otrokovických o­por.

(hot)