Nejprve nečekaně podlehli nejslabšímu celku Zlínské ligy Kunovským Orlům 4:6.

,,Znovu jsme se trápili v koncovce. Přesto jsme po dvou třetinách vedli ještě 3:1. Domácí však byli v utkání hodně motivovaní a také je výrazně podržel gólman. Navíc Orli z Kunovic skvěle zvládli poslední třetinu," uznal kouč poraženého týmu Martin Drgoň.

Valaši neuspěli ani proti lídrovi tabulky a s dalšími Orly, tentokrát z Uherského Brodu, si připsali debakl 3:8.

,,Herně jsme se zlepšili a v prvním dějství jsme dokonce diktovali tempo zápasu. Na startu prostřední třetiny jsme však během necelé minuty inkasovali dvě branky, Uherský Brod si vypracoval náskok na 5:2 a mužstvo už se až do konce střetnutí psychicky nezvedlo," konstatoval zklamaný Drgoň. ⋌(hot)

KUNOVŠTÍ ORLI – VALAŠSKÉ KLOBOUKY 6:4 (0:0, 1:3, 5:1)

Branky Valašských Klobouk: Machala, Pinďák, Vojtěch Trčka, Ovesný.

OREL UHERSKÝ BROD – VALAŠSKÉ KLOBOUKY 8:3 (3:2, 3:1, 2:0)

Branky Valašských Klobouk: Pinďák, Dvorščák, Slovák.

Sestava: Přaslica – Vojtěch Trčka, Ovesný, Machala, Zvonek, Pinďák, Kanyicska, Slovák, Dvorščák, Slánský.