Svoji roli splnil kolektiv Black§White, který se skvělým tvůrcem hry Ondřejem Kučerou, zdolal Kickers 7:4.

,,I v oslabené sestavě jsme vývoj utkání kontrolovali. Už po třiceti sekundách jsme sice po gólu Tichého prohrávali 0:1, ovšem ve 12. minutě se nám po trefách Kalmara a Silného podařilo skóre otočit na 2:1. Po prvním poločase jsme vedli už 4:1. Ve druhé půli však soupeř korigoval skóre na 4:3. Ovšem brzy jsme naše vedení znovu navýšili na tříbrankový rozdíl na 6:3. Poté dal Kickers ještě branku na 6:4. Pět minut před koncem ale definitivně potvrdil naše vítězství Tkáč,“ popsal vývoj zápasu útočník Black§White Jan Hřebačka.

Ten také upozornil na podstatu úspěchu svého týmu. ,,Dařilo se nám napadat rozehrávku zlínského celku. Tím jsme Kickersu odebírali míče a přecházeli do rychlých protiútoků,“ uvedl ještě Hřebačka.

Těžkou práci měla Kocovina. Obhájci titulu udolali Lešení 1:0.

,,Bylo to vydřené vítězství,“ uznal vedoucí Kocoviny Radim Holomek.

Jeho mužstvo hrálo celý zápas trpělivě. ,,Lešení ale velmi dobře bránilo. Navíc mu skvěle zachytal gólman Petr Ježek. Proto bylo velmi těžké překonávat defenzívu soupeře. Nicméně několik šancí jsme si přeci jenom vypracovali. Ty největší měli Petráš a Lukáš Skalička. O jedinou branku zápasu se však postaral v 48. minutě po tvrdé tečované ráně z polovin hřiště Martin Gajdůšek,“ oddechl si Holomek.

VÝSLEDKY ČTVRTFINÁLE ZIMNÍ LIGY VE FRYŠTÁKU 2019 - 2020:

Black§White – Kickers 7:4 (Silný 2, Tkáč 2, Kalmar, Jakub Červenka, Ondřej Kučera – Tichý, Paták, Marcík, Novotný), Kocovina – Lešení 1:0 (Martin Gajdůšek).